evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

TPAO Edirne’de de petrol arayacak
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 24 Ocak 2019 - 09:42:44
TPAO Edirne’de de petrol arayacak

Çöpköy mahallesinde geçtiğimiz yıllar aranan petrol bulunacak mı? Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığına (TPAO) aralarında Edirne’nin de bulunduğu 8 ilde kara ve deniz sahalarını kapsayacak şekilde 11 petrol arama ruhsatı verildi. Edirne’nin hangi bölgelerinde petrol aranacağı net olarak açıklanmadı. Ancak geçtiğimiz yıllarda Çöpköy mahallemizde özel bir şirket 2 yıl boyunca maden araması yapmıştı. TPAO Çöpköy’de veya […]

Çöpköy mahallesinde geçtiğimiz yıllar aranan petrol bulunacak mı?

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığına (TPAO) aralarında Edirne’nin de bulunduğu 8 ilde kara ve deniz sahalarını kapsayacak şekilde 11 petrol arama ruhsatı verildi.
Edirne’nin hangi bölgelerinde petrol aranacağı net olarak açıklanmadı. Ancak geçtiğimiz yıllarda Çöpköy mahallemizde özel bir şirket 2 yıl boyunca maden araması yapmıştı. TPAO Çöpköy’de veya başka bir bölgemizde çalışma yapıp yapmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.
Öte yandan Mert Energy operatörlüğünde ve TPAO sondaj müteahhitliğinde Edirne’nin Süloğlu ilçesi bölgesinde doğalgaz arama çalışması yaptığı ve bu çalışmalar sonucunda Batuumur-1 kuyusunda 1052 metreye inerek doğalgaza ulaşılmış, ayrıca yine aynı bölgedeki Arpacı-1 kuyusunda da yapılan sondajda doğalgaz bulunmuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz