evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

TAPUYA ATM ŞART OLDU
 • Ana Sayfa » Gündem
 • 10 Nisan 2019 - 10:45:36
TAPUYA ATM ŞART OLDU

Uzunköprü tapu idaresinin B.Şehsuvarbey mahallesine taşınmasından memnun olan mahalle halkı tapu harcı için ilçe merkezine gitmenin zor olduğunu söyleyerek mahalleye ATM istedi. Büyükşehsuvarbey Mahallesi Muhtarı Kamil Dinç gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada ” Uzunköprü hükümet konağında yıllardır hizmet veren Tapu Müdürlüğü hükümet konağının yeniden yapılmak üzere yıkılma sürecinin başlamasından evvel Büyükşehsuvarbey Mahallesinde Çevre yolunda Büyükbaşar Apartmanının […]

Uzunköprü tapu idaresinin B.Şehsuvarbey mahallesine taşınmasından memnun olan mahalle halkı tapu harcı için ilçe merkezine gitmenin zor olduğunu söyleyerek mahalleye ATM istedi.

Büyükşehsuvarbey Mahallesi Muhtarı Kamil Dinç gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada ” Uzunköprü hükümet konağında yıllardır hizmet veren Tapu Müdürlüğü hükümet konağının yeniden yapılmak üzere yıkılma sürecinin başlamasından evvel Büyükşehsuvarbey Mahallesinde Çevre yolunda Büyükbaşar Apartmanının giriş katına taşınarak hizmet vermeye başladı. Tapu Dairemizin mahallemize gelmesinden dolayı son derece memnunuz. Büyükşehsuvarbey mahallemiz ilçemizin en gözde semtidir. Tapu Dairesinin mahallemize gelmesiyle mahallemize farklı bir misyon yüklenmiş olup yaratılan sinerji ile önümüzdeki günlerde çok daha yüksel katmadeğer yaratacağına inanıyoruz. Gerek Büyükşehsuvarbey Mahalle muhtarlığı ve mahalle halkı olarak gereken ilgiyi gösteriyoruz.
ATM İSTİYORUZ
Fakat bir sorunumuz var. Tapu Dairesinde işlem yaptıranlar genellikle 50 yaş üstü insanlar. Prosedür gereği işlemler yapılırken tapu harcı yatırmak için vatandaşın bankaya gitmesi gerekiyor. Kamu bankaları da Tapu Dairemize biraz uzak olduğu için Uzunköprü Tapu Müdürlüğünün konuşlandığı binanın uygun bir yerine kamu bankalarının birinin ATM getirip hayata geçirmesini Uzunköprü halkı adına ticari, sosyal ve yaşamsal bir yaklaşım biçimi olarak ivedikle arzuluyoruz “dedi.

 • Etiketler
 • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz