evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ŞENGÜL “UZUNKÖPRÜ HALKININ İTTİFAK ADAYIYIM”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 7 Mart 2019 - 11:05:35
ŞENGÜL “UZUNKÖPRÜ HALKININ İTTİFAK ADAYIYIM”

MHP Belediye başkan adayı Şahin Şengül gittiği her ortamda ilgi görmeye devam ediyor.. Milliyetçi Hareket Partisi Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Şahin Şengül Belediye Meclis üyesi adayları, ilçe başkanı Bircan Tunalı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mahalle gezilerinde halkın büyük ilgisiyle karşılaşıyor. Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Şahin Şengül, meclis üyeleri ve parti yöneticileri mahalle […]

MHP Belediye başkan adayı Şahin Şengül gittiği her ortamda ilgi görmeye devam ediyor..

Milliyetçi Hareket Partisi Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Şahin Şengül Belediye Meclis üyesi adayları, ilçe başkanı Bircan Tunalı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mahalle gezilerinde halkın büyük ilgisiyle karşılaşıyor.
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Şahin Şengül, meclis üyeleri ve parti yöneticileri mahalle ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda “Milliyetçi Hareket Partisi olarak Uzunköprü’de hiçbir parti ile ittifak halinde değiliz. 31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Uzunköprü’de biz sadece Uzunköprü halkının ittifakla adayı olduk..

Halkımızın istekleri doğrultusunda projelerimizi hazırlıyoruz ve partimize, belediye başkan adaylığımıza, meclis üyelerimize ve il genel meclis üyelerimize saygıdeğer Uzunköprü halkının gösterdiği ilgiye teşekkür ediyoruz. Uzunköprü bugüne kadar hak ettiği hizmetleri alamadı. Bunun çeşitli sebepleri var. Geçmişe dönük konuşmak istemiyorum lastik patlamış araba yolda kalmış. Bundan sonra Uzunköprü’nün neler yapacağı önemlidir. Uzunköprü artık sıçrama yapmak zorundadır. Uzunköprü halkının partimize göstereceği teveccüh ile tıpkı 1980’li yıllarda olduğu gibi Uzunköprü ekonomisini Uzunköprü’yü tekrar şaha kaldırarak en çok vergi veren il ve ilçeler arasında yerini almasıyla halkımızın arzuladığı refah ve mutluluk seviyesine gelmesi için çalışacağız. Söz veriyoruz sevdamız Uzunköprü” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz