evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Radarlar devrede sürücüler tetikte
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 26 Ekim 2017 - 11:59:25
Radarlar devrede  sürücüler tetikte

Edirne’de 4 noktada çift yönlü hız ihlalinin yanı sıra 5 noktada kırmızı ışık ihlalleri denetlenecek.Edirne’de geçtiğimiz yıl sürücülere 1 ayda yaklaşık 10 milyon TL para cezası kesen kule radarlar, valilik kararıyla yeniden aktif hale getirildi. Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Edirne merkezinde 4 noktada çift yönlü olarak hız ihlalinin yanı sıra 5 noktada kırmızı ışık […]

Edirne’de 4 noktada çift yönlü hız ihlalinin yanı sıra 5 noktada kırmızı ışık ihlalleri denetlenecek.Edirne’de geçtiğimiz yıl sürücülere 1 ayda yaklaşık 10 milyon TL para cezası kesen kule radarlar, valilik kararıyla yeniden aktif hale getirildi.
Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Edirne merkezinde 4 noktada çift yönlü olarak hız ihlalinin yanı sıra 5 noktada kırmızı ışık ihlallerini de denetleyecek olan Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) 20 Ekim günü saat 08.00’da yeniden hizmete alınacağı belirtildi.
Açıklamada, kule radar cihazlarının olduğu Talatpaşa Bulvarı üzeri sanayi orta kapı önü, Edirne-Kapıkule yolu üzeri Sarıbayır mevkii ve Edirne Lalapaşa yolu üzerinde otomobil, kamyon ve otobüsler için hız limitinin 50 kilometre/saat olduğu bildirildi. Edirne-Kapıkule yolu üzerinde ise hız limitlerinin otomobiller için 110, otobüsler için 90, kamyonlar için ise 85 kilometre/saat olduğu, ayrıca 5 kavşakta da kırmızı ışık ihlali uygulaması yapılacağı kaydedildi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz