evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

Pazar günü 49 bin seçmen sandığa gidecek
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 28 Mart 2019 - 13:14:17
Pazar günü 49 bin seçmen sandığa gidecek

SÖZ SIRASI SEÇMENDE ! 5 yılda bir yapılan mahalli seçimlere 3 gün kaldı. Belediye başkan adayları ilçe merkezinde mahallelerde, il genel meclis üyeleride köyler de seçim çalışmalarını gerçekleştirdi. Bizlere düşen görev ise hiçbir gerekçe göstermeden sandığa gidip oy kullanmamızdır. Bugün oy kullanmayan vatandaşın yarın bir söz söylemeye hakkıda olmaz. Pazar günü Uzunköprü merkez, Kırcasalih beldesi […]

SÖZ SIRASI SEÇMENDE !

5 yılda bir yapılan mahalli seçimlere 3 gün kaldı. Belediye başkan adayları ilçe merkezinde mahallelerde, il genel meclis üyeleride köyler de seçim çalışmalarını gerçekleştirdi. Bizlere düşen görev ise hiçbir gerekçe göstermeden sandığa gidip oy kullanmamızdır. Bugün oy kullanmayan vatandaşın yarın bir söz söylemeye hakkıda olmaz.
Pazar günü Uzunköprü merkez, Kırcasalih beldesi ve köylerde toplam 175 sandıkta 49 bin 180 seçmen oy kullanacak. 1110 görevlinin olduğu bu seçimde Uzunköprü merkezde 97 sandıkta 29 bin 909 kişi, Kırcasalih beldesinde 9 sandıkta 2 bin 517 kişi. Köylerde ise 69 sandıkta 16 bin 754 kişi oy kullanacak. Seçmenler bu yıl ilk kez sandığa gittiğinde tek zarf, tek sandık ile tanışacak. Bu seçimde aday olmuş tüm hemşehrilerimizi canı gönülden kutluyor, başarılar diliyoruz. Tek temennimiz ise demokrasinin kazanması olacaktır. Seçim sonuçlarını Salı günkü gazetemizde okuyabilirsiniz.

 

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz