İŞTE ADAYLARIMIZ VE PROJELERİ KARAR UZUNKÖPRÜ’LÜLERİN

İŞTE ADAYLARIMIZ VE PROJELERİ KARAR UZUNKÖPRÜ’LÜLERİN

TIP BAYRAMINDA DEĞERLİ MÜJDE :  YENİ HASTANEMİZİN ÖN ÖDENEĞİ GELDİ

TIP BAYRAMINDA DEĞERLİ MÜJDE : YENİ HASTANEMİZİN ÖN ÖDENEĞİ GELDİ

EFSANE GERİ GELİYOR

EFSANE GERİ GELİYOR

ÇÖPKÖY MUHTAR ADAYI MUSTAFA ARSLAN “ÇÖPKÖY HALKIMIN ARZUSU ÜZERİNE  EMEKLİ OLUP MUHTAR OLACAĞIM”

ÇÖPKÖY MUHTAR ADAYI MUSTAFA ARSLAN “ÇÖPKÖY HALKIMIN ARZUSU ÜZERİNE EMEKLİ OLUP MUHTAR OLACAĞIM”

MİMAR MUSLİHİDDİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİ TARİHİMİZE KÜLTÜRÜMÜZE SAHİP ÇIKIYOR

MİMAR MUSLİHİDDİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TARİHİMİZE KÜLTÜRÜMÜZE SAHİP ÇIKIYOR

OSB DE GERİ SAYIM BAŞLADI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 2 Kasım 2017 - 10:46:34
OSB DE GERİ SAYIM BAŞLADI

Uzunköprü’ye kazandırılmaya çalışılan “çevreye duyarlı karma organize sanayi” bölgesi için geri sayım başladı. UTSO başkanı Ercan İhtiyar ve Edirne Bilim Sanayi İl Müdürü Salih Akbulut geçtiğimiz günlerde Çevreye Duyarlı Karma Organize Sanayi Bölgesinin kuruluş işlemleri için Uzunköprü belediye başkanı Av. Enis İşbilen’i makamında ziyaret etti.  Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başlatılan Uzunköprü Çevreye Duyarlı […]

Uzunköprü’ye kazandırılmaya çalışılan “çevreye duyarlı karma organize sanayi” bölgesi için geri sayım başladı.
UTSO başkanı Ercan İhtiyar ve Edirne Bilim Sanayi İl Müdürü Salih Akbulut geçtiğimiz günlerde Çevreye Duyarlı Karma Organize Sanayi Bölgesinin kuruluş işlemleri için Uzunköprü belediye başkanı Av. Enis İşbilen’i makamında ziyaret etti.  Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başlatılan Uzunköprü Çevreye Duyarlı Karma Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarında gelinen nokta “Müteşebbis Heyeti” oluşturularak Bakanlık onayına sunulma safhasına geldi.
UTSO’dan yapılan açıklamada “Yasa gereği Müteşebbis Heyetin üyelerinde Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası ve Edirne İl Özel İdare Müdürlüğü’nün olması gerekmektedir. Ancak; Belediyelerde Müteşebbis Heyete temsilci verebilmektedirler. Başkanımız Ercan İhtiyar, kurulacak Müteşebbis Heyette Uzunköprü Belediyesinin de bulunmasını birliktelik adına arzuladıklarını belirterek Uzunköprü Belediyesinin de Müteşebbis Heyete 2 veya 3 temsilci ile yer alması önerisinde bulundu ve konu ile ilgili bu heyetin derhal kurulması ve OSB’nin hayata geçirilmesinin hayati önem taşıdığını vurgulamıştır.
Belediye Başkanımız Enis İŞBİLEN konun belediye meclisi tarafından görüşüleceğini ve geri dönüşün yapılacağını belirtmiştir.”denildi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz