evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

OSB DE GERİ SAYIM BAŞLADI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 2 Kasım 2017 - 10:46:34
OSB DE GERİ SAYIM BAŞLADI

Uzunköprü’ye kazandırılmaya çalışılan “çevreye duyarlı karma organize sanayi” bölgesi için geri sayım başladı. UTSO başkanı Ercan İhtiyar ve Edirne Bilim Sanayi İl Müdürü Salih Akbulut geçtiğimiz günlerde Çevreye Duyarlı Karma Organize Sanayi Bölgesinin kuruluş işlemleri için Uzunköprü belediye başkanı Av. Enis İşbilen’i makamında ziyaret etti.  Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başlatılan Uzunköprü Çevreye Duyarlı […]

Uzunköprü’ye kazandırılmaya çalışılan “çevreye duyarlı karma organize sanayi” bölgesi için geri sayım başladı.
UTSO başkanı Ercan İhtiyar ve Edirne Bilim Sanayi İl Müdürü Salih Akbulut geçtiğimiz günlerde Çevreye Duyarlı Karma Organize Sanayi Bölgesinin kuruluş işlemleri için Uzunköprü belediye başkanı Av. Enis İşbilen’i makamında ziyaret etti.  Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başlatılan Uzunköprü Çevreye Duyarlı Karma Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarında gelinen nokta “Müteşebbis Heyeti” oluşturularak Bakanlık onayına sunulma safhasına geldi.
UTSO’dan yapılan açıklamada “Yasa gereği Müteşebbis Heyetin üyelerinde Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası ve Edirne İl Özel İdare Müdürlüğü’nün olması gerekmektedir. Ancak; Belediyelerde Müteşebbis Heyete temsilci verebilmektedirler. Başkanımız Ercan İhtiyar, kurulacak Müteşebbis Heyette Uzunköprü Belediyesinin de bulunmasını birliktelik adına arzuladıklarını belirterek Uzunköprü Belediyesinin de Müteşebbis Heyete 2 veya 3 temsilci ile yer alması önerisinde bulundu ve konu ile ilgili bu heyetin derhal kurulması ve OSB’nin hayata geçirilmesinin hayati önem taşıdığını vurgulamıştır.
Belediye Başkanımız Enis İŞBİLEN konun belediye meclisi tarafından görüşüleceğini ve geri dönüşün yapılacağını belirtmiştir.”denildi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz