evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Ömer Ergin İYİ Parti’den aday
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 21 Şubat 2019 - 10:19:32
Ömer Ergin İYİ Parti’den aday

Meriç Ziraat Odası Başkanı ve Akıncılar Köyü muhtarı Ömer Ergin, İYİ Parti’den birinci sıra Meriç İl Genel Meclis adayı oldu. Meriç’e hizmet etmek için aday olduğunu belirten Ergin, “Sorunları ve çözüm yollarını çok iyi biliyorum, yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır” dedi. Meriç’te yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren ve bölge halkının teveccühünü kazanan Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer […]

Meriç Ziraat Odası Başkanı ve Akıncılar Köyü muhtarı Ömer Ergin, İYİ Parti’den birinci sıra Meriç İl Genel Meclis adayı oldu.
Meriç’e hizmet etmek için aday olduğunu belirten Ergin, “Sorunları ve çözüm yollarını çok iyi biliyorum, yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır” dedi.
Meriç’te yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren ve bölge halkının teveccühünü kazanan Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin, İYİ Parti saflarına katılarak İl Genel Meclis üyeliği için adaylık başvurusu yaparak birinci sıra adayı oldu.
“Sorunları ve çözüm yollarını biliyorum
Bölgenin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi bildiğini belirten Ergin, şunları kaydetti:
“Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin cesur duruşundan dolayı İYİ Parti’de ailemle ve tüm sevenlerimle beraber siyaset yapmaya karar verdim. Allah Gönlümüze kalbimize göre versin. Benim hedefim hiç bir zaman mevki makam değil amacım sadece millete Meriç’e Meriçlilere hizmet. Meriç bizim ortak hayat alanımız. Meriç bizim sevdamız. Meriç bizim ortak geçmişimiz ve geleceğimiz. Bu sebepten ötürü bunun bilincinde hareket edip bu yoldan sapmadan engellere takılmadan hareket edip fıstık ve pirinç diyarı, tarım kenti Meriç’e hizmet etmeye talibim. Sorunları ve çözüm yollarını çok iyi biliyorum, yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.”

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz