evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Oda ve Borsa seçimleri ertelendi
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 28 Eylül 2017 - 11:48:31
Oda ve Borsa seçimleri ertelendi

Resmi gazetede yayınlanan Bakanlar Kurulu Kararına göre Oda ve Borsa seçimleri ertelendi. 1 EKİM itibarıyla resmi olarak seçim süreci başlayacak olan 364 oda ve borsanın seçimlerine son dakika ertelemesi geldi. Resmi Gazete yayınlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan karara göre Kasım ayı sonuna kadar tamamlanması gereken Oda ve Borsa seçimleri Nisan ayına ertelendi. […]

Resmi gazetede yayınlanan Bakanlar Kurulu Kararına göre Oda ve Borsa seçimleri ertelendi.

1 EKİM itibarıyla resmi olarak seçim süreci başlayacak olan 364 oda ve borsanın seçimlerine son dakika ertelemesi geldi. Resmi Gazete yayınlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan karara göre Kasım ayı sonuna kadar tamamlanması gereken Oda ve Borsa seçimleri Nisan ayına ertelendi. FETÖ yapılanmasının özellikle odalarda yerleşmiş olması sebebiyle gerekli temizliğin yapılabilmesi adına alındığı iddia edilen erteleme kararı sonunda tüm Türkiye geleninde seçimler 2018 yılı Nisan ayı sonuna kadar tamamlayacak.
“GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ”
Erteleme kararı ile ilgili görüştüğümüz Uzunköprü Ticaret Odası Başkanı Ercan İhtiyar yaptığı açıklamada, “Görevimizin başındayız.
2 Ekim 2017 günü yapılacak olan seçim için tüm hazırlıklar tamamlanmıştı, ancak erteleme kararı ile şimdi sadece projelerimizin hayata geçmesine, üyelerimizin sorunlarının çözümüne odaklanacağız. Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası olarak en önemli projelerimiz arasında yer alan Çevreye Duyarlı Karma Organize Sanayi Bölgesi projemizde önemli yol katlettik.
TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu bu projeye destek vereceğini belirtmişti. Uzunköprü Ticaret Odasının, Uzunköprü ekonomisinde önemli bir görev ve sorumluluğu vardır ve biz tüm bunlar ışığında görevimizi en iyi şekilde yapacağız” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz