evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

NEW HOLLAND TRAKTÖRLERİNİN 4 YENİ MODELİ İPSALA FESTİVALİNDE ÜRETİCİLERİN İLGİ ODAĞI OLDU
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 31 Ağustos 2017 - 11:06:49
NEW HOLLAND TRAKTÖRLERİNİN 4 YENİ MODELİ İPSALA FESTİVALİNDE ÜRETİCİLERİN İLGİ ODAĞI OLDU

Geçtiğimiz hafta İpsala’da yapılan tarım festivaline katılan New Holland traktörleri Uzunköprü Bayii Kılıçlar Ticaret firmanın yeni ürettiği ve ilk defa lansmanını ilk defa İpsala Festivalinde yaptığı TR5 105 bg 115 bg TR6-TR7 VE TT4.75 modellerinin tanıtımı yaptı. Tanıtıma Türk Traktör Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir ile Birlikte İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kermanın da katılımı ile […]

Geçtiğimiz hafta İpsala’da yapılan tarım festivaline katılan New Holland traktörleri Uzunköprü Bayii Kılıçlar Ticaret firmanın yeni ürettiği ve ilk defa lansmanını ilk defa İpsala Festivalinde yaptığı TR5 105 bg 115 bg TR6-TR7 VE TT4.75 modellerinin tanıtımı yaptı.
Tanıtıma Türk Traktör Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir ile Birlikte İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kermanın da katılımı ile Trakya’nın en büyük çeltik üreticileri Birlik Çeltik, Gümüş Tarım, Bortarım, Hakan Şenuz gibi çeltikçilerin yanı sıra bölgedeki birçok üretici ile birlikte New Holland traktörleri servis acenteleri de katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Kılıçlar Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Yıldız Kılıç “New Holland firmamızın yeni çıkardığı 4 yeni model traktörün ürünlerini ilk defa İpsala Festivalinde sizlere tanıtmaktan onur duyuyorum. Açılışımıza hoş geldiniz” dedi. Türk Traktör Firması Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir yaptığı konuşmada “Türk Traktörü olarak ülkemizdeki traktör pazarının %70ine sahip olduklarını traktör ihracının da %90nını gerçekleştirdiğini ifade etti. Özdemir Türkiye’nin bereketli topraklarından olan İpsala Ovasında yetişen çeltiklere hizmet veren firmamız yeni ürettiği TR5-TR6-TR7 ve TT4.75 modeli ürünlerimizle üreticilerimiz zamandan,enerjiden tasarruf ettikleri gibi traktörlerin maliyeti olarakta büyük kazanç sağlayacaklardır” dedi.
Festivalde söz alan İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman “New Holland Firması adına Kılıçlar Ticaretin İpsala’da ve İpsala festivalinde stant açmasından çok mutluyuz. İpsala Belediyemiz olarak yeni yaptığımız Küçük Sanayi Sitemizde de New Holland firmasının bayilik ve servisinin bulunmasını da arzu ediyoruz” dedi.
Topluca açılışı yapılan yeni model New Holland Traktörler katılımcılar tarafından büyük ilgili ile izlenirken akabinde de alımlar başladı. Anında 3 adet traktör satın alan Uzunköprü’nün en büyük sanayi kuruluşu yönetim kurulu başkanı ve Türkiye’nin en büyük çeltik ve ayçiçek üreticilerinden biri olan Mehmet Arda’ya anahtarlarını teslim ederken çifte mutluluk yaşadılar.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz