evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

MUHTARLARDAN ÖZLEM BECAN’A MORAL DESTEĞİ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 7 Şubat 2019 - 11:05:13
MUHTARLARDAN ÖZLEM BECAN’A  MORAL DESTEĞİ

CHPUzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan geçtiğimiz hafta Garden Park’ta bir kahvaltı düzenle-yerek muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Özlem Becan’ın kahvaltısına CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Muammer Çetiner, Yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri Enver Erkan, Arda Yüce, Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Balkan ile köy ve mahalle muhtarları katıldı. Özlem Becan yaptığı konuşmada “saygıdeğer […]

CHPUzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan geçtiğimiz hafta Garden Park’ta bir kahvaltı düzenle-yerek muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Özlem Becan’ın kahvaltısına CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Muammer Çetiner, Yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri Enver Erkan, Arda Yüce, Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Balkan ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Özlem Becan yaptığı konuşmada “saygıdeğer muhtarlarımız davetimize icabetinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Demokrasinin vazgeçilmez unsuru yerel yönetimlerin ilk temsilcisi muhtarlarımızdır. Saygıdeğer muhtarlarımız 7/24 doğumdan ölüme kadar görev yapmaktadırlar. Muhtarlarımızın halkla birebir olan diyaloglarından zaman zaman bir araya gelerek mahallerimizin ve halkımızın istemlerini saptayıp çözüm için projeler hazırlayacağız. Muhtarlarımızın sağ duyusuna inanıyoruz onlara da seçimlerde başarılar diliyorum” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz