evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

MUHTARLAR AKBULUT İÇİN POZİTİF AYRIMCILIK İSTEDİ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 31 Ocak 2019 - 11:37:46
MUHTARLAR AKBULUT İÇİN  POZİTİF AYRIMCILIK İSTEDİ

AK parti il genel meclis üyesi Nedret Akbulut, muhtarların bu isteğini “Partinin değerlendirmesiyle önümüzdeki 5 yıl içinde çalışmalarıma İl Genel Meclis üyesi olarak devam etmeyi sayın muhtarlarımızın istekleri doğrultusunda bende arzuluyorum” diyerek cevap verdi… Ak Parti İl Genel Meclis üyesi Nedret Akbulut geçtiğimiz Perşembe günü Garden Parkta sabah 10:00’da muhtarlarla kahvaltıda buluştu. Nedret Akbulut’un kahvaltısına […]

AK parti il genel meclis üyesi Nedret Akbulut, muhtarların bu isteğini “Partinin değerlendirmesiyle önümüzdeki 5 yıl içinde çalışmalarıma İl Genel Meclis üyesi olarak devam etmeyi sayın muhtarlarımızın istekleri doğrultusunda bende arzuluyorum” diyerek cevap verdi…

Ak Parti İl Genel Meclis üyesi Nedret Akbulut geçtiğimiz Perşembe günü Garden Parkta sabah 10:00’da muhtarlarla kahvaltıda buluştu. Nedret Akbulut’un kahvaltısına Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, İlçe Başkanı Kadir Bilgin, Belediye Başkan Adayı Azbiye Ataş, muhtarlar ve davetli konuklar katıldı.
İlçe Başkanı Kadir Bilgin, İl Başkanı İlyas Akmeşe yaptıkları konuşmalarda “İl Genel Meclis üyemiz Nedret Akbulut 10 yıldır başarıyla görevini ifa ediyor. Bizim bunu söylememize gerek yok muhtar arkadaşlar memnun musunuz” deyince söz alan Muhtarlar Derneği Başkan Hayati Balkan ; “İl Genel Meclis üyemiz Nedret Akbulut’un telefonu 7/24 muhtarların hizmetindedir. Bütün muhtarlarımız hangi ihtiyaç olursa olsun sayın Akbulut’u ararlar o da hiçbir şey düşünmeden hizmetinin gereğini yerine getirir. Bugüne kadar Sayın Akbulut’a yaptığı hizmetlerden dolayı şükran duyuyoruz. 31 Mart seçimlerinde de Ak Parti Uzunköprü İl Genel Meclis sıralamasında sayın Nedret Akbulut’a pozitif ayrımcılık tanınmasını yani 1.sıranın verilmesini gönülden istiyoruz” dedi.
50 KÖYÜN İÇME SUYU SORUNU KALMADI
Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Nedret Akbulut da yaptığı konuşmada “10 yıllık görev sürem içerisinde Edirne İl Özel İdare Bütçesinin büyük bir kısmını ilçemiz köylerine ayırttık. Bu bütçe ayrımından bugüne kadar katkıda bulunan İl Genel Meclis üyelerimize de çok teşekkür ediyorum. 10 yıllık görev sürem sonunda Uzunköprü’nün 50 köyünden 2 tanesi hariç tamamının yolu asfaltlanmıştır. O 2 köyün asfaltı da bu yıl yapılacak. 50 köyün hiçbirinin içme suyu derdi kalmamıştır. Kanalizasyon sorunları çözüldü, çöpleri toplanmaktadır, altyapı çalışmalarını bitirdik. 10 yıl evvel köylerde hemşehrilerimiz kahveye çizmeyle gidiyordu. Şimdi terlikle gidiyorlar. Bütün köylerimizin meydanları parke taşla kaplandı. 31 Mart seçimlerine kadar da köylerimize parke taş döşemesi için 150 bin metre kare taş dağıtılacak. 52 köyün 30’una gölet yaptık. 2 köy hariç bütün köylerin dere ıslahı tamamlandı. O 2 köyün de dere ıslahı bu sene tamamlanacak. Bu yıl en büyük hedefimiz Uzunköprü’yü Edirne’ye bağlayan çevreyolunun tamamen beton asfalt olarak kaplanması için uğraş veriyoruz. Beton asfalt çalışmaları Edirne’den Müsellim sınırına kadar geldi. Bu yılda kalan 25 kilometreyi tamamlamayı hedefledik. Edirne-Uzunköprü çevreyolu tamamen beton asfalt olduğunda Edirne Uzunköprü arası 13 kilometre daha kısalacak araçlar daha seri hareket edecek ve diğer E-5 yolundaki trafik yoğunluğu da azalmış olacak ve bu yıl aynı zamanda Çakmak Barajı içinde katkı sağlayacak. Bugüne kadar muhtarlarımızın istekleri doğrultusunda köylerimizin ihtiyaçlarını istedikleri şekilde yerine getirdik. Partinin değerlendirmesiyle önümüzdeki 5 yıl içinde çalışmalarıma İl Genel Meclis üyesi olarak devam etmeyi sayın muhtarlarımızın istekleri doğrultusunda bende arzuluyorum” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz