evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

MUHTAR ADAYI SEÇİLMEDEN İCRAATA BAŞLADI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Mart 2019 - 11:17:03
MUHTAR ADAYI SEÇİLMEDEN İCRAATA BAŞLADI

Rıza efendi mahallesine muhtar adayı olan Zafer İmren mahallede bulunan metrük bina atıklarını temizleterek, karanlık olan site önlerine aydınlatma lambası koyarak mahalle halkının gözüne seçilmeden girdi. 31 Mart mahalli seçimlerinde ilçemiz Rıza Efendi Mahallesinden muhtar adayı olan Zafer İmren mahalle halkının kendisine tevdi ettiği bir görevi başarı ile yerine getirerek mahalle sakinlerinin takdirini kazandı. Rızaefendi […]

Rıza efendi mahallesine muhtar adayı olan Zafer İmren mahallede bulunan metrük bina atıklarını temizleterek, karanlık olan site önlerine aydınlatma lambası koyarak mahalle halkının gözüne seçilmeden girdi.

31 Mart mahalli seçimlerinde ilçemiz Rıza Efendi Mahallesinden muhtar adayı olan Zafer İmren mahalle halkının kendisine tevdi ettiği bir görevi başarı ile yerine getirerek mahalle sakinlerinin takdirini kazandı.
Rızaefendi mahallesi Muhtar Adayı Zafer İmren yaptığı açıklamada “mahalle sakinlerimiz mahallemize bağlı Bezirci Sokaktaki eski ve yıkılmış halde bulunan binanın can ve mal güvenliği açısından ve görüntü kirliliğinden dolayı yıkılıp temizlenmesini talep ettiler. Bende Uzunköprü Belediyesi ile diyaloga girerek mahalle sakinlerimizin isteklerini yerine getirmekten memnuniyet duydum. Uzunköprü Belediyemizde eski binaları yıkıp yerlerini temizleyerek yeni yapılacak tasarrufa kadar araç parkı olarak kullanılmasıyla mahallemizin trafik soruna yardımcı olduk ve fayda sağladık. Mahallemizin Şinası Balaban sokağındaki, bezirci sokaktaki iki sitenin önü çok karanlıktı. Buralara da aydınlatma lambaları koyduk. Mahalle halkımız ne isterse yapabilecek güçteyiz”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz