evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

MTAL 2 proje ile Avrupa Seyahatine gidiyor
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 21 Eylül 2017 - 11:31:09
MTAL 2 proje ile Avrupa  Seyahatine gidiyor

Son 2 yılda 11 Avrupa ülkesinde ülkemizi ve ilçemizi temsil etmeyi başaran Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “move2Learn” kapsamında 2 projeyle Avrupa’ya uçuyor.Erasmus Hareketlerinin 30.Yıl dönümü nedeniyle yapılan proje ödüllendirmelerinde Mimar Muslihiddin (MTAL) 2 proje ile Avrupa Seyahatine katılmaya hak kazandı. Avrupa Komisyonu, Erasmus hareketinin 30.yıldönümü vesilesiyle gençlere seyahat etmeleri ve Avrupa´yı […]

Son 2 yılda 11 Avrupa ülkesinde ülkemizi ve ilçemizi temsil etmeyi başaran Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “move2Learn” kapsamında 2 projeyle Avrupa’ya uçuyor.Erasmus Hareketlerinin 30.Yıl dönümü nedeniyle yapılan proje ödüllendirmelerinde Mimar Muslihiddin (MTAL) 2 proje ile Avrupa Seyahatine katılmaya hak kazandı.
Avrupa Komisyonu, Erasmus hareketinin 30.yıldönümü vesilesiyle gençlere seyahat etmeleri ve Avrupa´yı keşfetmeleri için yeni fırsatlar sunmak amacıyla “move2learn,learn2move” girişimini desteklemektedir.
Bu yeni girişimle ;e-twinning portalında eğitsel projeler yürüten gençler muhtemel yeni Avrupalı ortakları ile karşılaşmak üzere Avrupa içinde seyahat etme fırsatını yakalayacaklardır.
MTAL yöneticileri tarafından yapılan basın açıklamasında “Bu yarışmaya toplamda 8000 başvuru yapıldı ve bu 8000 başvuru arasında 533 proje seyahat bileti kazandı. Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak
-Traditional Meals
-Keep the 3rs in your head!
Projeleriyle yapmış olduğumuz 2 projemizde ödül almaya hak kazandı.”
Projeleri Avrupa sehati kazanan öğrencilerimizi kutluyor, başarılar diliyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz