evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞAHİN ŞENGÜL “LİSTE ÇALIŞMALARINI MAHALLİNDE DEĞERLERDİRİYORUZ”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 7 Şubat 2019 - 10:52:40
MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞAHİN ŞENGÜL  “LİSTE ÇALIŞMALARINI MAHALLİNDE  DEĞERLERDİRİYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Şahin Şengül MHP’nin meclis liste çalışmalarını mahallinde yaptıklarını açıkladı. Sevdamız Uzunköprü diyen MHP belediye başkan adayı Şahin Şengül ”31 Mart 2019 Belediye Başkanlık seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi olarak ilçe başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte mahalleleri gezerek muhtarlarımız ve mahalle temsilcilerimizle yaptığımız istişareler sonucu Belediye Meclis listemizi […]

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Şahin Şengül MHP’nin meclis liste çalışmalarını mahallinde yaptıklarını açıkladı.
Sevdamız Uzunköprü diyen MHP belediye başkan adayı Şahin Şengül ”31 Mart 2019 Belediye Başkanlık seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi olarak ilçe başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte mahalleleri gezerek muhtarlarımız ve mahalle temsilcilerimizle yaptığımız istişareler sonucu Belediye Meclis listemizi ve projelerimizi hazırlamak için çalışmalara başladık. Uzunköprü’de her an herkesin kapını çalabiliriz, herkesi dinlemeye hazırız, Sevdamız Uzunköprü” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz