evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

KURTULUŞ DERGİMİZ HALKIN BÜYÜK İLGİSİNİ GÖRDÜ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 27 Kasım 2017 - 10:53:43
KURTULUŞ DERGİMİZ HALKIN BÜYÜK İLGİSİNİ GÖRDÜ

Gazetemizin geleneksel hale getirdiği ve her yıl Uzunköprü’nün 18 Kasım Kurtuluş Bayramı törenlerinde ücretsiz olarak dağıttığı Kurtuluş Dergimizin bu yıl 8.sayısı çıktı. Grafik tasarımlarını Aylin Gedikli’nin hazırlığı “Kurtuluş” dergimizin gerek mizanpajı, gerek ilçemizin tarihini içeren bilgiler ve hikayelerle donatılması Uzunköprü Belediyemizin yeni projeleri, işverenlerimizin kurtuluş mesajlarını içeren dergimiz bayram esnasında halkımızın ve protokolün büyük ilgisini […]

Gazetemizin geleneksel hale getirdiği ve her yıl Uzunköprü’nün 18 Kasım Kurtuluş Bayramı törenlerinde ücretsiz olarak dağıttığı Kurtuluş Dergimizin bu yıl 8.sayısı çıktı. Grafik tasarımlarını Aylin Gedikli’nin hazırlığı “Kurtuluş” dergimizin gerek mizanpajı, gerek ilçemizin tarihini içeren bilgiler ve hikayelerle donatılması Uzunköprü Belediyemizin yeni projeleri, işverenlerimizin kurtuluş mesajlarını içeren dergimiz bayram esnasında halkımızın ve protokolün büyük ilgisini gördü.
Dergimiz ayrıca muhtarlıklara, okullara ve kahvehanelere dağıtılarak halkımız tarafından adeta kapışıldı. Kurtuluş Dergimizin taklitleri yapılsa bile atasözümüzde olduğu gibi “Taklitler aslını yüceltir” sözü aklımıza geliyor. Gönlümüzde Uzunköprü ve insan sevgisi nefes aldığımız sürece devam edecek, ömrümüz sizi sevmekle nihayet bulacaktır.

Ahmet Tahsin Öztaş

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz