evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

KURTULUŞ CAMİİNE BİR TUĞLA DA SEN KOY
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 23 Mayıs 2019 - 11:17:17
KURTULUŞ CAMİİNE  BİR TUĞLA DA SEN KOY

Cumhuriyet mahallesindeki kurtuluş camiinin iftarı ilgi gördü İlçemizin en yeni yerleşim birimden biri olan Cumhuriyet Mahallesine yeni yapılmakta olan “Kurtuluş Camiine” katkıda bulunmak üzere dernek yöneticileri geçtiğimiz akşam Sanayi Sitesi Köprü Restauratta iftar yemeği düzenledi. Camiyi yaptırmak amacıyla düzenlenen İftar Yemeğine Belediye Başkanı Özlem Becan, siyasi parti ilçe başkanları, İl Genel Meclis üyeleri, STK temsilcileri […]

Cumhuriyet mahallesindeki kurtuluş camiinin iftarı ilgi gördü

İlçemizin en yeni yerleşim birimden biri olan Cumhuriyet Mahallesine yeni yapılmakta olan “Kurtuluş Camiine” katkıda bulunmak üzere dernek yöneticileri geçtiğimiz akşam Sanayi Sitesi Köprü Restauratta iftar yemeği düzenledi. Camiyi yaptırmak amacıyla düzenlenen İftar Yemeğine Belediye Başkanı Özlem Becan, siyasi parti ilçe başkanları, İl Genel Meclis üyeleri, STK temsilcileri ve mahalle sakinleri iştirak etti. İftar sonrası Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Orhan Karahan konuklara katılımlarından dolayı teşekkür etti. Uzunköprü Müftüsü Riza Arı yaptığı dua ile ilçemiz belediye sınırları içerisinde 19.camiisi olan Kurtuluş Camii İftar yemeğine katılanlara katılımlarından ve yaptıkları hayırlardan dolayı dua etti. Yapılan dua sonunda iftar programı sona erdi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz