evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

KÜPLÜ BELEDİYE BAŞKANI GÖKMEN ALTAY ” KÜPLÜNÜN YARINLARI İÇİN UMUTLUYUM”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 20 Haziran 2019 - 09:54:48
KÜPLÜ BELEDİYE BAŞKANI GÖKMEN ALTAY  ” KÜPLÜNÜN YARINLARI İÇİN UMUTLUYUM”

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde komşu ilçemiz Meriç’in kendine has özelliği ve güzelliği bulunan Küplü Beldesinde ilk defa Başkanlık koltuğuna oturan Gökmen Altay ile gazetemiz genel yayın yönetmeni Bülent Adnan Karakaya geçtiğimiz günlerde başkanlık makamında bir araya geldiler. Küplü Belediye Başkanı Gökmen Altay Bülent Adnan Karakaya ile yaptığı söyleşi de ” Küplü’ye arzuladığımız projeleri hayata […]

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde komşu ilçemiz Meriç’in kendine has özelliği ve güzelliği bulunan Küplü Beldesinde ilk defa Başkanlık koltuğuna oturan Gökmen Altay ile gazetemiz genel yayın yönetmeni Bülent Adnan Karakaya geçtiğimiz günlerde başkanlık makamında bir araya geldiler.

Küplü Belediye Başkanı Gökmen Altay Bülent Adnan Karakaya ile yaptığı söyleşi de ” Küplü’ye arzuladığımız projeleri hayata geçirmek için çalışmalara başladık. Küplü’nün yarınları için çok umutluyuz. Küplü Belediye Başkanlığını devraldığımız günden beri belediyenin durumunu (ekonomi ve hizmet) iyice inceledik. Belediyemizin çok fazla borcu yok. Fakat kısa vadede ödenmesi gereken borçları var. Bunları da aşmak için belediyemiz menkullerinde bulunan tarlaları 2 yıllığına bir defaya mahsus olmak üzere nakden kiraya verip alacağımız ödendi ile kısa vadedeki borçlarımızı ödemek için çalışıyoruz.
KANALİZASYON ARIZALARINI GİDERDİK
Son beş yılda Küplü ‘de İller Bankası destekli yapılan 2 büyük projeden biri olan kanalizasyonların yenilenmesi sırasında denetlenmemesinden ve atık su arıtmasının yapılmamasından dolayı çıkışı olmayan atık suların çıkışını sağlamak için çalışma arkadaşlarımızla yaptığımız toplantılar sonucunda kararlaştırdığımız işleri sonuçlandırarak çıkışını sağlayarak halkımızın kanalizasyon ile ilgili tüm sorunlarını çözdük. Memleketimin insanlarının sağlığı her şeyden önemli. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Küplü’nün yarınları için umut olduk, umutları aydınlığa çevirmek için çalışıyoruz” dedi.
küplü halkı ile yaptığımız kahve toplantılarında yeni başkan Gökmen altay’ın çalışmalarından memnun olduklarını duyduk. Çiçeği burnundaki başkan Altay’a ve çalışma arkadaşlarına kolay gelsin diyoruz..

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz