evden eve nakliyat, araç kiralama

KONTROLSÜZ SÜT 4 TL. KONTROLLÜ SÜT 2,30 TL.

KONTROLSÜZ SÜT 4 TL. KONTROLLÜ SÜT 2,30 TL.

18 KASIM KURTULUŞ BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

18 KASIM KURTULUŞ BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

MERİÇ KURTULUŞU YAŞAYARAK KUTLADI

MERİÇ KURTULUŞU YAŞAYARAK KUTLADI

AK PARTİ’DE DELEGE  SEÇİMLERİ BAŞLIYOR

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLIYOR

İşin peşini bırakmıyorlar

İşin peşini bırakmıyorlar

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 13 Haziran 2019 - 10:45:33
KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

31 Mart mahalli seçimlerinde Kırcasalih Beldesine yeni seçilen Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü’yü gazetemiz olarak makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dedik ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi aldık. Kırcasalih’in çiçeği burnunda Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü öncelikle Kırcasalih Beldesine bugüne kadar hizmet eden Belediye Başkanlarına şükranlarımı sunuyorum diyerek şunlara değindi. “Ebediyete intikal edenlere rahmet, hayatta olanlara da sağlıklı […]

31 Mart mahalli seçimlerinde Kırcasalih Beldesine yeni seçilen Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü’yü gazetemiz olarak makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dedik ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi aldık.
Kırcasalih’in çiçeği burnunda Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü öncelikle Kırcasalih Beldesine bugüne kadar hizmet eden Belediye Başkanlarına şükranlarımı sunuyorum diyerek şunlara değindi.

“Ebediyete intikal edenlere rahmet, hayatta olanlara da sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Bizden önceki Belediye Başkanımız Suat Karakaş zamanında hazırlatılan beldemize ait kanalizasyon projeleri şuanda beldemizde son hızda devam ediyor. Biz göreve gelir gelmez çalışmalarına yeni başlayan Kırcasalih kanalizasyon ve yağmur suyu projesinde daha hızlı hareket edebilmek için müteahhit firma ve İller Bankası ile yaptığımız görüşmelerde olumlu gelişmeler kaydettik. Bu proje arıtma tesisatı 24 kilometre, 200 milimetre kuturunda borularla döşenecek ve yağmur suyu içinde 700 metre boyunda 1200 milimetre kuturunda borularla döşenmesi yapılıp kanalizasyon suyunun da Tarımda kullanılabilir şekle gelecek gibi arıtma tesisi yapılacaktır. Projenin tamamı 13 Milyon 800 bin TL olup projeyi Cumhuriyetimizin 101.kuruluş yıldönümü öncesi 19 Mayıs 2020 yılında teslim almayı hedefledik.
ASBES BORULAR DEĞİŞMELİ
Beldemizin hayati bir projesi olan Kırcasalih Beldesi içme suyu insan sağlığına son derece haykırı kanserojen oluşturan asbest borulardan geçen suyu halkımız tüketmektedir ve borularda ömrünü tamamladığı için adeta simsiyah çamur gibi suyu tüketiyoruz. Bu projeyi de İller Bankasına yenilemek istediğimizde bizden evvel 10 yıl görev yapan Belediye Başkanımız Suat Karakaş zamanında Belediyemizce hesapsız şekilde icraatlarla belediyemizle kamu ve özel kuruluşlara yaklaşık 4 Milyon TL’ye yakın borcu nedeniyle İller Bankası onay vermedi. Kırcasalih Belediye Başkanlığı olarak bir yandan kamuya ve özel şahıslara olan borçlarımızı ödeme gayretiyle gece gündüz çalışırken İçme suyunu alacağımız sağlık raporlarıyla halkımızın hayati tehlikesi oluşmaması için su projesini de bir şekilde yeni baştan yapacağız dedi. Başkan Tütüncü biz Kırcasalih çocuğuyuz, hep birlikte Kırcasalihte yaşıyoruz. Beldemize azami şekilde hizmet etmek boynumuzun borcudur” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz