evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

KILIÇLAR TİCARET MUHTARLARLA DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 8 Kasım 2017 - 12:12:30
KILIÇLAR TİCARET MUHTARLARLA DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU

Türk Traktör Newholland Uzunköprü-Meriç Bayii Kılıçlar  Türk Traktör Newholland Uzunköprü-Meriç Bayii Kılıçlar Ticaret geçtiğimiz Cuma gecesi Sanayi Sitesi Köprü Restaurantta Uzunköprü ve Meriç köy ve mahalle muhtarları ile organize edilen yemekte buluştular. Gecenin açılış konuşmasını yapan Kılıçlar Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Yıldız Kılıç “Kılıçlar Ticaret olarak geleneksel hale getirmek istediğimiz muhtarlarımızla senede bir gece beraber olarak halleşmeyi istedik. […]

Türk Traktör Newholland Uzunköprü-Meriç Bayii Kılıçlar  Türk Traktör Newholland Uzunköprü-Meriç Bayii Kılıçlar Ticaret geçtiğimiz Cuma gecesi Sanayi Sitesi Köprü Restaurantta Uzunköprü ve Meriç köy ve mahalle muhtarları ile organize edilen yemekte buluştular.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Kılıçlar Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Yıldız Kılıç “Kılıçlar Ticaret olarak geleneksel hale getirmek istediğimiz muhtarlarımızla senede bir gece beraber olarak halleşmeyi istedik. Bu gecede sohbet edip dertlerimizi, sorunlarımızı, beklentilerimizi birbirimize anlatacağız.

Kılıçlar Ticaret olarak Türk Traktör Newholland markası ürünleri ve servislerimizle yedek parça firmalarımızla Uzunköprü ve Meriç’deki halkımıza hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz” dedi. Gece Köprü Restaurantın klasik menüsü eşliğinde piyanist şantör Mustafa Yeğin’in söylediği güncel şarkılarla muhtarlarımız ve Kılıçlar ailesi gönüllerince eğlendiler.

 

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz