evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Kılıç, ekibini oluşturdu
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 24 Ocak 2019 - 09:48:01
Kılıç, ekibini oluşturdu

Ziraat odası başkan adayı Yıldız Kılıç “delegelerimiz bu ekibe güveniyor”dedi. Uzunköprü Ziraat odası seçimli olağan genel kurulu 2/3 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Başkan adayı Yıldız Kılıç, köy ve mahalle delegelerini ziyaret etmeye devam ediyor. Oy kullanacak 72 delege yeni yönetimi beğendi. Gazetemize açıklamada bulunan Yıldız Kılıç “Ziraat odamızın seçimli olağan genel kurulunda mecliste çoğunluğu sağlayarak […]

Ziraat odası başkan adayı Yıldız Kılıç “delegelerimiz bu ekibe güveniyor”dedi.

Uzunköprü Ziraat odası seçimli olağan genel kurulu 2/3 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Başkan adayı Yıldız Kılıç, köy ve mahalle delegelerini ziyaret etmeye devam ediyor.
Oy kullanacak 72 delege yeni yönetimi beğendi.

Gazetemize açıklamada bulunan Yıldız Kılıç “Ziraat odamızın seçimli olağan genel kurulunda mecliste çoğunluğu sağlayarak yeni bir yönetim oluşturmak istiyoruz. Bu düşünceyle ilçemiz köylerinde ve mahallelerindeki 72 delegemizi sık sık ziyaret edip istişarede bulunuyoruz. Delegelerimize yeni oluşturduğumuz meclis listemizi sunuyoruz. Onların istemlerini, görüş ve önerilerini değerlendirip projelerimizi oluşturuyoruz. Delegemizin sağ duyusuna her zaman inanıyoruz. Onların en doğru kararı vereceğini biliyoruz” dedi.
Yıldız Kılıç’ın yeni ziraat odası yönetimi geçtiğimiz akşam yine bir araya gelip 4 yıllık çalışma planlarını görüştüler. Uzunköprü Ziraat odası seçimleri 2 şubat günü yapılacak. Ekseriyet temin edilmezse seçimler 3 Şubat 2019 Pazar günü yapılacak.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz