evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Kaymakam olarak gittiler Vali olarak geldiler
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 18 Eylül 2017 - 17:10:17
Kaymakam olarak gittiler  Vali olarak geldiler

Dramalılar ailesinden Kadir Akalın’ın evlenme düğününe gelen eski kaymakamlarımız İrfan Balkanlıoğlu ve Uğur Kolsuz büyük ilgi ve alaka ile ağırlandılar.2000-2005 yılları arasında Uzunköprü kaymakamlık görevini yapan ve yılın idarecisi seçilerek valilik makamı ile onure edilen Sakarya valisi İrfan Balkanlıoğlu nikah sonrası bir konuşma yaparak “inanınki Uzunköprü’nün benim için ayrı bir yeri var. Ben burada görev […]

Dramalılar ailesinden Kadir Akalın’ın evlenme düğününe gelen eski kaymakamlarımız İrfan Balkanlıoğlu ve Uğur
Kolsuz büyük ilgi ve alaka ile ağırlandılar.2000-2005 yılları arasında Uzunköprü kaymakamlık görevini yapan ve yılın idarecisi seçilerek valilik makamı ile onure edilen Sakarya valisi İrfan Balkanlıoğlu nikah sonrası bir konuşma yaparak “inanınki Uzunköprü’nün benim için ayrı bir yeri var. Ben burada görev yaptığım sürece aldığım hazzı unutamam. Buradan ayrıldıktan sonra 2007 yılında Bingöl valisi, 2011 yılında Afyonkarahisar valisi, 2014 yılında Ordu valisi olarak görev yaptım.
Şimdi ise Sakarya valisi olarak görevime devam ediyorum. Bu gece Kadir ve Harika’nın düğününde sizlerle beraber oldu. Belediye başkanımız nikah cüzdanını bana verdi. Bende bunu aile birliğini bizlere sağlayan Harika kızıma veriyor, mutluluklar diliyorum”dedi. Balkanlığıoğlu nikahtan sonra eşi ile birlikte Sakarya’ya hareket etti.
2009-2013 yılları arasında Uzunköprü’de kaymakamlık görevi yapan İzmir Vali yardımcısı Uğur Kolsuz, İzmir’de yapılan 9 Eylül kutlamalarına vali olarak katıldığı için düğüne geçte olsa geldi. Uzunköprü’de 4 yıl görev yaptığı idareciler, STK temsilcileri Kolsuz’un masanının etrafını sararak hasret giderdiler. Kolsuz yaptığı konuşmasında “Uzunköprü benim 6. Görev yerimdi. Başka 4 yıllık üniversite binası olmak üzere bir çok proje ürettik. Keyifli bir çalışma ile güzel işlere imza attık. Uzunköprü tarihi ve insanları ile unulmayacak bir ilçemiz. Ben sizleri çok sevdim. İzmir’e yolunun düşerse hepinizi bekliyorum”dedi.
Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız eski iki kaymakamımızı ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını söyleyerek “Uzunköprü güzel bir ilçede kaymakamlık yapmış olan bsayın İrfan Balkanlıoğlu ve sayın Uğur Kolsuz düğüne gelerek bizleri onurlandırdılar. Kendileri ile tanışma mutluluğuna erdim. Hemşehrilerimizin onlara gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı gurur duydum. Allah inşallah bizede nasip eder” dedi.
Bizde ADALET gazetesi olarak ilçemize düğüne gelerek bizleri onurlandıran eski kaymakamlarımız İrfan Balkanlıoğlu ve Uğur Kolsuz’a yaptıkları hizmetler için bir kez daha teşekkür ediyoruz..

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz