evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Kamu görevlileri kaymakamdan izin almadan yurt dışına çıkamayacak
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 2 Kasım 2017 - 11:02:13
Kamu görevlileri kaymakamdan izin  almadan yurt dışına çıkamayacak

Edirne Valiliği Yurt dışına çıkacak olan Kamu personeli için yeni bir düzenleme getirdi. Genelgeye göre İlçelerde görev yapan Kamu personeli yurt dışı izin belgelerini Kaymakam’a imzalatmak zorunda. Buna göre yurt dışına çıkacak kamu personeli, çıkış belgesi ile birlikte düzenlenecek izin belgesini de göstermek zorunda. Kurumlarda amir ve şube müdürü olmayan personelin izin belgesi kurumdan sorumlu […]

Edirne Valiliği Yurt dışına çıkacak olan Kamu personeli için yeni bir düzenleme getirdi. Genelgeye göre İlçelerde görev yapan Kamu personeli yurt dışı izin belgelerini Kaymakam’a imzalatmak zorunda. Buna göre yurt dışına çıkacak kamu personeli, çıkış belgesi ile birlikte düzenlenecek izin belgesini de göstermek zorunda. Kurumlarda amir ve şube müdürü olmayan personelin izin belgesi kurumdan sorumlu Vali Yardımcısı tarafından verilecek.
15 Temmuz darbe girişimi sonrası yurt dışına çıkacak olan kamu personeli ile ilgili düzenlemelere bir yenisi daha eklendi. Edirne Valiliği tarafından tüm kamu kurum ve kuruluşlarına gönderilen yeni genelge doğrultusunda yurt dışına çıkacak olan kamu görevlileri, yurt çıkış belgeleri ile birlikte, izin belgelerini de gösterecek. Bununla birlikte yurt dışı çıkış belgesi ile izin süresince geçerli olacak.
YURT DIŞINA ÇIKAN MEMUR SAYISI AZALACAK
Yeni genelgeye göre yurt dışına çıkışlarda izinlerin Vali veya kurumdan sonra Vali Yardımcısı tarafından verilecek olması ile yurt dışına çıkacak olan yeşil pasaportlularda azalmaya neden olacağı belirtildi. Genelgeye göre bu kardan hak sahibi yeşil pasaportlu eş ve çocuklarda etkilenecek.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz