evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

İYİ Parti ilçe başkanı Av. Burhan Başeğmez :“10 gün içinde adayımızı açıklıyoruz”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 17 Ocak 2019 - 09:31:52
İYİ Parti ilçe başkanı Av. Burhan Başeğmez :“10 gün içinde adayımızı açıklıyoruz”

CHP, MHP ve AK partinin belediye başkan adaylarını açıklaması üzerine İYİ parti Uzunköprü ilçe başkanı Av. Burhan Başeğmez, partisinin Uzunköprü’de mutlaka aday çıkaracağını söyleyerek “İYİ parti olarak Uzunköprü olmazsa olmazımızdır”dedi. Başeğmez ile görüşen muhabirimiz İYİ partinin acele etmediğini, aday arayışının içinde olmadıklarını, belediye başkan adaylarının belli olduğunu öğrendi. Başeğmez yaptığı açıklamada “İYİ parti olarak yapılan […]

CHP, MHP ve AK partinin belediye başkan adaylarını açıklaması üzerine İYİ parti Uzunköprü ilçe başkanı Av. Burhan Başeğmez, partisinin Uzunköprü’de mutlaka aday çıkaracağını söyleyerek “İYİ parti olarak Uzunköprü olmazsa olmazımızdır”dedi.
Başeğmez ile görüşen muhabirimiz İYİ partinin acele etmediğini, aday arayışının içinde olmadıklarını, belediye başkan adaylarının belli olduğunu öğrendi.
Başeğmez yaptığı açıklamada “İYİ parti olarak yapılan ittifak görüşmeleri sürdüğü için saygımızdan ötürü bir açıklama yapmıyoruz. Edirne merkez’de CHP adayını desteklerken ilçelerde Lalapaşa, Uzunköprü, Keşan ve İpsala’nın İYİ parti belediye başkan adaylarının ittifak çerçevesinde desteklenmesi tezini savunduk. Genel başkanımız Meral Akşener hanımefendi Uzunköprü’yü çok seviyor ve değer veriyor. İttifak sürecinde Uzunköprü’de anlaşamazsak adayımız hazır, meclis listemizde hazır. Kesinlikle seçime kendi adayımızla seçime gireceğiz. İttifak süreci içinde sesimizi çıkarmıyor, saygı duyuyoruz. 10 güne kadar adayımızı açıklayacağız”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz