evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER YARIN EDİRNE’DE
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 17 Kasım 2017 - 11:20:03
İYİ PARTİ  GENEL BAŞKANI  MERAL AKŞENER  YARIN EDİRNE’DE

İyi parti genel başkanı Meral Akşener ”iyi parti dinliyor” etkinlikleri çerçevesinde yarın Edirne’ye geliyor. İYİ parti kurucusu ve GİK üyesi Av. Mehmet Tolga Akalın, yarın Edirne’ye gelecek olan Akşener’in programını şöyle açıkladı. “Türkiye Siyasetine bir güneş gibi doğan İYİ PARTİ ülke genelinde çalışmalarına hız verdi. Türkiye’nin doğusundan batısına her kesimi dinlemek isteyen Genel Başkanımız Sayın […]

İyi parti genel başkanı Meral Akşener ”iyi parti dinliyor” etkinlikleri çerçevesinde yarın Edirne’ye geliyor.
İYİ parti kurucusu ve GİK üyesi Av. Mehmet Tolga Akalın, yarın Edirne’ye gelecek olan Akşener’in
programını şöyle açıkladı.

“Türkiye Siyasetine bir güneş gibi doğan İYİ PARTİ ülke genelinde çalışmalarına hız verdi. Türkiye’nin doğusundan batısına her kesimi dinlemek isteyen Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener bu kapsamda Ahlat’dan sonra Edirne’ye geliyor. Edirne’de bölgenin en büyük hayvancılık pazarı olan Havsa Hayvan Pazarı’nın ziyaret ederek hayvancıları ve tüccarları dinleyecek.
Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener partimiz için ayrı bir öneme sahip olan kadınlarımız ile buluşacak. Toplantıda kadınlarımızı dinleyip, İYİ Parti’nin kadın politikalarını anlatacak. Genel Başkanımız Edirne ve Türkiye için önemli olan Balkan Şehitliği ve Adalet Kasrı’nı ziyaret edecek ve burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.
“İYİ PARTİ DİNLİYOR” etkinlikleri çerçevesinde Arasta Çarşısı ve Alipaşa Çarşısı esnafı ile bir araya gelecek olan Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener esnafın sorunlarını ve beklentilerini dinleyecek.
İLK PARTİ KAYITLARI YAPILACAK
Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Edirne Saraçlar Caddesi’nde açılacak olan platformda İYİ Parti ilk üye kayıtlarını yapacak.”

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz