evden eve nakliyat, araç kiralama

UZUNKÖPRÜ’YE TARIM LİSESİ

UZUNKÖPRÜ’YE TARIM LİSESİ

“TÜRKİYE YANIYOR  SARAYDAKİLER  UYUYOR”

“TÜRKİYE YANIYOR SARAYDAKİLER UYUYOR”

ÜCRETSİZ OTOPARKIN KARŞISINA ÜCRETLİ OTOPARK!

ÜCRETSİZ OTOPARKIN KARŞISINA ÜCRETLİ OTOPARK!

İNŞALLAH BU SON ERTELEME OLSUN

İNŞALLAH BU SON ERTELEME OLSUN

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI KADİR BİLGİN  “PARTİMİZİN 29 ŞUBATTAKİ KONGRESİNE SAYGIDEĞER  TÜM HEMŞEHRİLERİMİ DAVET EDİYORUM” DEDİ

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI KADİR BİLGİN “PARTİMİZİN 29 ŞUBATTAKİ KONGRESİNE SAYGIDEĞER TÜM HEMŞEHRİLERİMİ DAVET EDİYORUM” DEDİ

İNŞALLAH BU SON ERTELEME OLSUN
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 21 Şubat 2020 - 11:22:05
İNŞALLAH BU SON ERTELEME OLSUN

YENİ DEVLET HASTANEMİZİN İHALESİ NİSAN AYINDA YAPILACAK İlçemizin hayati projelerinden olan tarihi köprümüzün restorasyonu için gerekli proje yıllar evvel hazırlanmasına rağmen ihalesi çeşitli sebeplerden dolayı defalarca ertelendi. Aynı şekilde Uzunköprü Kaymakamlığı ve Adliye Hizmet Binalarının projeleri hazır olduğu halde ihaleleri farklı sebeplerle bugüne kadar en az 3 defa ertelendi. Geçmiş dönemlerde Edirne milletvekilliği yapan Sağlık […]

YENİ DEVLET HASTANEMİZİN İHALESİ NİSAN AYINDA YAPILACAK

İlçemizin hayati projelerinden olan tarihi köprümüzün restorasyonu için gerekli proje yıllar evvel hazırlanmasına rağmen ihalesi çeşitli sebeplerden dolayı defalarca ertelendi. Aynı şekilde Uzunköprü Kaymakamlığı ve Adliye Hizmet Binalarının projeleri hazır olduğu halde ihaleleri farklı sebeplerle bugüne kadar en az 3 defa ertelendi.
Geçmiş dönemlerde Edirne milletvekilliği yapan Sağlık Bakanı Doktor Mehmet Müezzinoğlu Edirne Merkez ve ilçelerinin bütün devlet hastanelerini yenilemesine rağmen Uzunköprü’nün yenilenmesi işini en sona bırakmıştı. Devlet hastanemizin projesi hazır olup ihalesi bugüne kadar finansman yetersizliği ile en az 3 defa da bu ihale iptal edilmişti.
Ak Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal Şubat ayı içerisinde 200 yataklı Devlet Hastanemizin yapılması ile ilgili Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca ile yaptığı görüşmede Uzunköprü Devlet Hastanesinin son ihale tarihinin Nisan ayı içerisinde yapılacağını belirterek açıklaması şöyledir ; Türkiye sağlık yatırımları konusunda Cumhuriyet tarihinin en verimli dönemini yaşıyor. AK Parti öncesinde yaşanan depremlerde ne yazık ki ilk önce kamu binaları kullanılamaz hale gelirdi ancak şimdi kamu binalarımız sapasağlam ayakta ve vatandaşa hizmete devam ediyor. Uzunköprü’nün yeni hastanesinin toplam kapalı alanı 44 bin 400 metrekare olacak.

Vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmesi, sağlık personelimizin de kendilerine ve Türkiye’ye yakışır ortamlarda hizmet verebilmesi için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Her alanda olduğu gibi sağlık alanındaki hizmetlerin kalitesi dünya standartlarının çok üzerindedir” dedi.
Fatma Aksal, AK Parti iktidarları döneminde Edirne ve ilçelerine 30’u aşkın sağlık tesisi kazandırıldığını belirterek, yatırımların hız kesmeden devam edeceğini vurguladı.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz