evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Hurdasına gün doğdu
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 17 Kasım 2017 - 11:15:07
Hurdasına gün doğdu

1997 model ve üstü aracı olup sokağa terk etmiş araç sahiplerine yeni bir yasa ile gündoğdu.Devletin aldığı karar ile, 1997 model ve üstü aracı olup sokağa terk etmiş araç sahiplerine yeni bir yasa ile gün doğdu. Uzunköprü’nün birçok bölgesinde sokaklarda görülen sahipli hurda araçlar için yeni bir kanun çıktı. Hurdaya dönüşmüş eski arabasının trafik, HGS […]

1997 model ve üstü aracı olup sokağa terk etmiş araç sahiplerine yeni bir yasa ile gündoğdu.Devletin aldığı karar ile, 1997 model ve üstü aracı olup sokağa terk etmiş araç sahiplerine yeni bir yasa ile gün doğdu. Uzunköprü’nün birçok bölgesinde sokaklarda görülen sahipli hurda araçlar için yeni bir kanun çıktı.
Hurdaya dönüşmüş eski arabasının trafik, HGS cezalarını ödeyemeyenlere af, vergi borcunun ise 4’te 1’ini ödeyeceği büyük bir avantaj geldi. Gelen bu yasanın ise amacı sokaklardaki hurda araçların yarattığı kötü görüntüyü ortadan kaldırmak ve borçlu vatandaşlara rahat bir nefes aldırmak olduğu aktarıldı. Uzunköprü Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Cingöz ” Artık devletimizin getirdiği yasa ile 1997 model ve üstü hurda arabası olanlar, arabasını hurdaya çıkardığı vakit 2017 yılı öncesi bütün cezalardan muaf sayılacak. Bu prosedürleri uygulayarak eski arabasının hem borçlarından kurtulacak, hem de mahalledeki kötü görüntüyü ortadan kaldıracak”dedi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz