evden eve nakliyat, araç kiralama

Biz ne zaman temiz olmayı becereceğiz

Biz ne zaman temiz olmayı becereceğiz

BUĞDAYDA SON 5 YILIN EN KALİTELİ  VE YÜKSEK VERİMİNİ ALIYORUZ

BUĞDAYDA SON 5 YILIN EN KALİTELİ VE YÜKSEK VERİMİNİ ALIYORUZ

DOĞALGAZ PROJEMİZ 2019 AĞUSTOS AYINDA BAŞLIYOR

DOĞALGAZ PROJEMİZ 2019 AĞUSTOS AYINDA BAŞLIYOR

Eskiköy yerine İpsala’ya 2. kapı  yapılacak..

Eskiköy yerine İpsala’ya 2. kapı yapılacak..

Lisanslı Depoculuk  Havsa’da başladı

Lisanslı Depoculuk Havsa’da başladı

Eskiköy yerine İpsala’ya 2. kapı yapılacak..
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 5 Temmuz 2019 - 10:35:23
Eskiköy yerine İpsala’ya 2. kapı  yapılacak..

İpsala ve Kipi Sınır Kapılarından geçişlerde kullanılan mevcut köprünün yanına Türkiye ve Yunanistan tarafından ortak yapılması planlanan 820 metre köprü uzunluğuna sahip “İpsala Kipi Yolu 2. Köprü Geçişi” projesinin ÇED Raporu, İnceleme ve Değerlendirme Komisyonunca yeterli bulunarak, nihai olarak kabul edildi. 10 yıl evvel Uzunköprü ticaret ve Sanayi odası yönetimi İpsala’ya yapılacak 2. Köprü yerine […]

İpsala ve Kipi Sınır Kapılarından geçişlerde kullanılan mevcut köprünün yanına Türkiye ve Yunanistan tarafından ortak yapılması planlanan 820 metre köprü uzunluğuna sahip “İpsala Kipi Yolu 2. Köprü Geçişi” projesinin ÇED Raporu, İnceleme ve Değerlendirme Komisyonunca yeterli bulunarak, nihai olarak kabul edildi.

10 yıl evvel Uzunköprü ticaret ve Sanayi odası yönetimi İpsala’ya yapılacak 2. Köprü yerine Uzunköprü gümrüğüne yeni bir köprü teklifi sunmuştu. Ancak yuyan hükümeti İpsala köprüsünü yapmakta kararlıydılar.
2024 YILINDA AÇILMASI PLANLANIYOR
Yeni köprü inşatının 2020 yılında başlaması planlanırken, 2024 yılında da bitirilerek açılması planlanıyor. Türkiye ve Yunanistan’ın ortak yapacağı bakım ve onarım çalışmaları sayesinde işletme aşamasının yaklaşık 50 yıl olacağı öngörülüyor. Projenin inşaatında ise 80 kişinin çalışması planlanıyor.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz