evden eve nakliyat, araç kiralama

GAYTANCIOĞLU TARIM BAKANI PAKDEMİRLİ’YE SORDU

GAYTANCIOĞLU TARIM BAKANI PAKDEMİRLİ’YE SORDU

EFSANE BAŞKAN ADAY OLMAYACAK

EFSANE BAŞKAN ADAY OLMAYACAK

Hesapsız, kitapsız yapılan projenin akibeti belli değil!

Hesapsız, kitapsız yapılan projenin akibeti belli değil!

BUGÜN FİDAN YARIN NEFES PROJESİNDEN İLÇEMİZE  8500 FİDAN DİKİLDİ

BUGÜN FİDAN YARIN NEFES PROJESİNDEN İLÇEMİZE 8500 FİDAN DİKİLDİ

AKBULUT “MUHTARLARIMIZIN TOPLULAŞTIRMADAN  DOLAYI GELEN ŞİKAYETLERİNİ İVEDİLİKLE ÇÖZÜYORUZ”

AKBULUT “MUHTARLARIMIZIN TOPLULAŞTIRMADAN DOLAYI GELEN ŞİKAYETLERİNİ İVEDİLİKLE ÇÖZÜYORUZ”

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 17 Ekim 2019 - 11:17:11
Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

NÜFUSU AZ OLAN KÖY MUHTARLARI KAYMAKAMDAN DÜĞÜN SALONU İSTİYOR Uzunköprü Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan geçtiğimiz hafta 3.etap köy ziyaretine giderek vatandaşın ve muhtarlığın istek ve taleplerini yerinde dinliyor. Kaymakam Erdoğan geçtiğimiz hafta beraberinde daire amirleri, il genel meclis üyeleri ile birlikte Malkoç Köyünde muhtar Temel Aydar tarafından karşılandı. Malkoç Köyü muhtarı köy içi yollarının yapımı […]

NÜFUSU AZ OLAN KÖY MUHTARLARI KAYMAKAMDAN DÜĞÜN SALONU İSTİYOR

Uzunköprü Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan geçtiğimiz hafta 3.etap köy ziyaretine giderek vatandaşın ve muhtarlığın istek ve taleplerini yerinde dinliyor. Kaymakam Erdoğan geçtiğimiz hafta beraberinde daire amirleri, il genel meclis üyeleri ile birlikte Malkoç Köyünde muhtar Temel Aydar tarafından karşılandı. Malkoç Köyü muhtarı köy içi yollarının yapımı için parke taş, çöp konteynırı, eski okul binasının onarımını talep etti.

Başağıl Köyünde Muhtar Zafer Turgay parke taş, çöp konteynırı, yarım kalan taşkın koruma çalışmalarının bitirilmesini talep etti.
Ömerbey Köyünde Muhtar Erdoğan Özel köy içi yolları için parke taş, 3 adet menfez yapımı, çöp konteynırı talep etti.
Bıldır köyünde muhtar İsmail Özer köy içi yolları için parke taş, caminin bakımı, imam için lojman ve düğün salonu talebinde bulundu. Düğün salonu talebine Kaymakam Hakan Yavuz Erdoğan “Nüfusunuz kaç, senede kaç düğün yapacaksınız” diye sorunca net bir cevap alamadı.
Danişment Köyünde muhtar Hasan Engin köy içi yolları için parke taş, çöp konteynırı, öğrenciler için 3 adet bekleme durağı istedi. Muhacırkadı Köyünde muhtar Eşref Çelik köy içi yollarının yapımında kullanmak üzere parke taş, çöp konteynırı, düğün salonu, köyün Pehlivanköy’e bağlayan tali yolun bakımını istedi.
Kaymakam ve beraberindeki heyet günün son ziyaretini Bayramlı Köyünde yaptı. Köy Muhtarı Sezer Kırıcı heyeti ağırlarken taleplerini Uzunköprü Pehlivanköy yolunun köy sınırları içerisinde kalan bölümünün bakımını köy içi yolları için parke taş, çöp konteynırı, köy içi dereleri için menfez talep ettiler.
Kaymakam Hakan Yavuz Erdoğan, bu günden sonra da fırsat buldukça diğer köylerimizi de ziyaret edeceğini, köylerimiz hakkında bilgilenmek ve sorunları var ise yerinde tespit ederek, çözüme kavuşturulması için programlama yapmak, düşüncesinde olduğunu, bildirdi

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz