evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA TEKİN’E YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ !
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 17 Kasım 2017 - 11:39:31
EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ  MUSTAFA TEKİN’E  YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ !

Uzunköprü Emniyet Müdürü Mustafa Tekin ve yanındaki 2 polis memuru ile birlikte geçtiğimiz Pazar gecesi gece yarısını geçtikten sonra Atatürk Mahallesinde yaptığı rutin uygulamalar sırasında bir eğlence mekanının açık olduğunu görüp içeri girmesi üzerine kimlik uygulaması yaptığı esnada fiziki saldırıya uğramıştı. Saldırı sonunda Emniyet Müdürü Mustafa Tekin kaburgalarından darp edilirken yanındaki 2 poliste darba maruz […]

Uzunköprü Emniyet Müdürü Mustafa Tekin ve yanındaki 2 polis memuru ile birlikte geçtiğimiz Pazar gecesi gece yarısını geçtikten sonra Atatürk Mahallesinde yaptığı rutin uygulamalar sırasında bir eğlence mekanının açık olduğunu görüp içeri girmesi üzerine kimlik uygulaması yaptığı esnada fiziki saldırıya uğramıştı. Saldırı sonunda Emniyet Müdürü Mustafa Tekin kaburgalarından darp edilirken yanındaki 2 poliste darba maruz kalmıştı.

Emniyet Müdürümüz Edirne Tıp Fakültesinde tedavisine geçilmiş olup Uzunköprü Emniyet güçlerinin Emniyet Müdürüne çirkin saldırıyı yapan şahısları göz altına almış olup adli makamlara teslim etmişlerdi. Mahkeme sonucu İ.A, Y.A ve S.A tutuklanırken işyeri çalışanı Y.U. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
EMNİYET MÜDÜRÜ UZUNKÖPRÜYE GELDİ
Uzunköprü Emniyet Müdürü Mustafa Tekin kendisine yapılan çirkin saldırıdan sonra Edirne Tıp Fakültesinde tedavini tamamlamış olup 1 ay çalışamaz raporu alarak geçtiğimiz Salı günü ilçemize geldi. Geçtiğimiz gün Uzunköprü kaymakamı Kemal Yıldız ile köprü başı, Gazi caddesi ve Telli çeşme meydanında bulunan emniyet Müdürü Mustafa Tekin siyasi partililer, STK kuruluşları, Uzunköprü halkı devletin yanında olduklarını göstererek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
UZUNKÖPRÜ BAROSU EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA TEKİN’İ 10 AVUKATLA SAVUNACAK
Emniyet Müdürü Mustafa Tekin’in olayı ile ilgili mahkeme sürecinde Uzunköprü Barosu aldığı kararla Emniyet Müdürümüzü ücretsiz olarak 10 avukatla savunacak.Yargılama sürecinin önümüzdeki günlerde başlanacağı ve duruşmaların merakla takip edileceği öğrenilmiştir. Uzunköprü Emniyet Müdürü Tekin bir aylık rapor alması üzerine Uzunköprü Emniyet Müdürlüğü görevine Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Yardımcısı Baş komiser Enis Arslan vekalet edecek. Yaklaşık 2 evvel ilçemize gelen ve Uzunköprü’nün en büyük sorunlarından birisi olan eğlence mekanlarındaki bayanların ve bazı kişilere karşı yürüttüğü faaliyetlerle halkın takdirini kazanmıştı.Gazetemiz olarak Emniyet Müdürümüz Mustafa Tekin’e geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz