evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

EFSANE GERİ GELİYOR
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 20 Mart 2019 - 11:35:37
EFSANE GERİ GELİYOR

MERİÇ HALKI EROL DÜBEK’İ TEKRAR BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYOR DÜBEK “MERİÇ’İ SORUMSUZ YETENEKSİZ VE ÇAĞDIŞI ELLERE BIRAKMAYACAĞIZ. SÖZ VERDİK YAPTIK. SÖZ VERİYORUZ YİNE YAPACAĞIZ” DİYEREK ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ… Komşu ilçemiz Meriç’de uzun yıllar Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkanlığı görevini başarı ile sürdüren ve Meriç İlçesine birçok hizmetleri getiren efsane belediye başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi […]

MERİÇ HALKI EROL DÜBEK’İ TEKRAR BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYOR

DÜBEK “MERİÇ’İ SORUMSUZ YETENEKSİZ VE ÇAĞDIŞI ELLERE BIRAKMAYACAĞIZ. SÖZ VERDİK YAPTIK. SÖZ VERİYORUZ YİNE YAPACAĞIZ” DİYEREK ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ…

Komşu ilçemiz Meriç’de uzun yıllar Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkanlığı görevini başarı ile sürdüren ve Meriç İlçesine birçok hizmetleri getiren efsane belediye başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi camiasında marka belediye başkanı olarak bilinen Erol Dübek, 5 yıl önce Belediye Başkanlık seçimlerinde Meriç halkının farklı düşüncelerle oyunu Ak Parti’den yana değerlendirip Erol Dübek başkanı bir süre dinlendirdiler. Aradan geçen 5 yıl içerisinde Meriç’liler Erol Dübek’i tekrar arar hale geldiler ve büyük ısrarlarla tekrar Belediye Başkan adayı olmasını istediler.

Eski Belediye Başkanı Erol Dübek’te çok sevdiği Meriç’lilerin ısrarlarını kıramayarak 31 Mart 2019 seçimlerinde Meriç İlçesinden Cumhuriyet Halk Partisinde Belediye Başkan adayı oldu.
Erol Dübek yapacağı hizmetleri seçim manifestosunda şöyle değerlendirdi ; “Geçmiş dönemde düğün salonumuzu hizmete açtık, Belediye, Lojman, Misafirhane ve hizmet binası kazandırdık, Çocuk Bahçesi ve Park alanlarını hizmete açtık, Trakya’da bir eşi olmayan Manda dere Mesiri alanını düzenleyerek halkımızın hizmetine sunduk, ilçemizin ana arterlerine asfalt ara yollarını parke taşla döşedik, Kanalizasyon ve arıtma tesisi projesini başlattık. Türkiye’nin sınır ilçesi Meriç’e devletle işbirliği yaparak belediyemizin de katkılarıyla yeni bir devlet hastanesi kazandırdık.
BU DÖNEM YAPACAKLARIM
İlçemizin en önemli geçim kaynağı Tarım ve Hayvancılıktır. İlçemizdeki STK temsilcileri ile birlikte Tarım ve Hayvancılık Projeleri hazırlayıp hayata geçirerek ilçe ekonomisine katkı sağlayıp genç göçünü durduracağız. Toki tarafından ihtiyaç sahiplerine yeni konut yapımını başlatacağız, Meriç’e yakışır yeni bir mezarlık yeni bir pazaryeri, Terminal, Düğün Salonu projelerimiz hazırdır. İşbaşına gelince hemen yapımına başlayacağız. Kapanan yüksek okulumuzun tekrar açılması için çalışacağız, ilçemizin Uzunköprü’ye giden adliyenin tekrar Meriç’e gelmesi için girişimlerde bulunacağız. Ekonominin yanında sosyal ve kültürel projelerimizle de saygıdeğer Meriçlilerin muhasır medeniyetler seviyesindeki kentlerdeki hizmetlerin eşdeğerini alması için canla başla çalışacağız.”dedi.

Erol Dübek, Meclis üyelerini şöyle tanıttı. Kontenjan Mehmet İsmail Sünter, Meclis Üyeleri Ünal İnce, Orhan Gürez, Hasan Karaca, Münevver Berk, Özlem Çetin Şengül, Beynur Özer, Zihni Aydın, Sevgi Ergi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz