evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Edirne Belediyesi’ne de 2 müfettiş geliyor
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Aralık 2017 - 11:27:37
Edirne Belediyesi’ne de 2 müfettiş geliyor

Gürkan “Kasıt bulurlarsa hiç işleme gerek yok biz kendimizi asarız zaten” dedi. Gazetecilerin CHP’li belediyelerin müfettişler tarafından incelenmesi yönündeki sorusuna, “Bugün iki müfettiş geliyor bize de. Bunu bir şikâyet anlamında söylemiyorum. Zaman zaman rutin geliyorlar. Zaman zaman şikâyet üzerine geliyorlar. Anlımız ak, başımız dik. Gelsinler baksınlar” dedi. CHP’li bazı belediyelerin müfettişler tarafından incelenmesi konusunda son […]

Gürkan “Kasıt bulurlarsa hiç işleme gerek yok biz kendimizi asarız zaten” dedi.

Gazetecilerin CHP’li belediyelerin müfettişler tarafından incelenmesi yönündeki sorusuna, “Bugün iki müfettiş geliyor bize de. Bunu bir şikâyet anlamında söylemiyorum. Zaman zaman rutin geliyorlar. Zaman zaman şikâyet üzerine geliyorlar. Anlımız ak, başımız dik. Gelsinler baksınlar” dedi.
CHP’li bazı belediyelerin müfettişler tarafından incelenmesi konusunda son olarak Başkan Gürkan, şu ifadelere yer verdi:
“Bizim o anlamda sıkıntımız yok. Zaten geliyorlar. Bugün iki müfettiş geliyor bize de. Bunu bir şikâyet anlamında söylemiyorum. Zaman zaman rutin geliyorlar. Zaman zaman şikâyet üzerine geliyorlar. Anlımız ak, başımız dik.

Gelsinler baksınlar. Ben daha önce gelen müfettişlere de onu söyledim. Hatamız olabilir. İş yapıyoruz, binlerce. Kasıt bulurlarsa hiç işleme gerek yok, biz kendimizi asarız zaten. Kimsenin bir işlem yapmasına gerek yok ama yapılan doğru değil yani. Çünkü beraat kararları var, takipsizlik kararları var. Yasalar karşısında suçlu olan herkes suçu ne olursa olsun cezasını çekmeli. Herkes için geçerli. Ama masumiyet karinesi ihlal etmeden yapılmalı. Masumiyet karinesi nedir? Kimsenin suçu sabit olmadan, suçu kesinleşmeden suçsuzdur. Hani seçimle gelen seçimle giderdi. Öyle değil mi? Ortada bir mahkûmiyet yok. Verilmiş bir karar yok. Tam aksine başkanın lehine kararlar var. Bunlar varken bu anlayış doğru değil. Demokrasi açısından doğru değil”

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz