evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Edirne, Başbakan Yıldırım’ı bekliyor
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 29 Aralık 2017 - 11:56:21
Edirne, Başbakan  Yıldırım’ı bekliyor

Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe’nin tek aday olarak katılacağı 6. Olağan Kongreye Başbakan Binali Yıldırım katılacak. 30 Aralık 2017 günü saat 13.30’da şehrimize gelecek olan Başbakan Yıldırım’ın Edirne ekonomisi ile ilgili çeşitli müjdeler vermesi bekleniyor. BAŞBAKAN YILDIRIM KATILIYOR Bu arada 30 Aralık günü yapılacak olan kongreye Başbakan Binali Yıldırım’da geliyor. Saat 13.30’da Edirne’ye gelerek […]

Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe’nin tek aday olarak katılacağı 6. Olağan Kongreye Başbakan Binali Yıldırım katılacak. 30 Aralık 2017 günü saat 13.30’da şehrimize gelecek olan Başbakan Yıldırım’ın Edirne ekonomisi ile ilgili çeşitli müjdeler vermesi bekleniyor.
BAŞBAKAN YILDIRIM KATILIYOR
Bu arada 30 Aralık günü yapılacak olan kongreye Başbakan Binali Yıldırım’da geliyor. Saat 13.30’da Edirne’ye gelerek kongreye katılacak ve bir konuşma yapacak olan Başbakan Yıldırım’ın Edirne’lilere özellikle ekonomi konularında müjde vermesi bekleniyor.
EDİRNE’LİLER NE BEKLİYOR?
Edirne’liler Başbakan Yıldırım’dan ekonomi konusunda müjdeler bekliyor. Edirne’nin öncelikli İller arasında yer almadığını ve teşviklerden faydalanamadığını belirten vatandaşlar, Başbakan Yıldırım’ın turizm konusunda teşvik müjdesi vermesi, Tarım ve Hayvancılık konularında da Edirne’nin teşviklerden yararlanması gerektiğini söylediler. Edirne’nin Damızlık hayvan yetiştirilmesi konusunda Türkiye’nin en önemli merkezi olması için gerekli çalışmaların yapılması gerektiğini belirten vatandaşlar, “Başbakanımız Edirne’ye eli dolu gelmeli” dediler.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz