evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

DOĞALGAZ’A 26 KM.
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 23 Mayıs 2019 - 11:47:20
DOĞALGAZ’A 26 KM.

Uzunköprü halkının hasretle beklediği doğalgaz Kurtbey köyüne kadar geldi Son günlerde Uzunköprü’nün geleceği hakkında düşünen arzulayan ve isteyen Uzunköprülüler bize Uzunköprü’ye doğalgaz ne zaman gelecek diye sordular? Gazetemiz olarak bu soruya en doğru en sağlıklı haberi almak üzere ilçemiz Kaymakamı Muhittin Gürel ile makamında görüştük. UZUNKÖPRÜ’YE 26 KM. KALDI Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel gazetemize yaptığı […]

Uzunköprü halkının hasretle beklediği doğalgaz Kurtbey köyüne kadar geldi

Son günlerde Uzunköprü’nün geleceği hakkında düşünen arzulayan ve isteyen Uzunköprülüler bize Uzunköprü’ye doğalgaz ne zaman gelecek diye sordular? Gazetemiz olarak bu soruya en doğru en sağlıklı haberi almak üzere ilçemiz Kaymakamı Muhittin Gürel ile makamında görüştük.

UZUNKÖPRÜ’YE 26 KM. KALDI
Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel gazetemize yaptığı açıklamada ” İlçemize gelecek doğalgaz boru hattı geçtiğimiz yıl İpsala’dan Uzunköprü’ye doğru döşenmeye başlamış olup Kurtbey Köyümüze kadar doğalgaz boru döşeme işlemleri tamamlanmıştır. Kalan 26 kilometrelik borunun döşenmesi için gerekli kamulaştırma çalışmaları hususunda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan çıkardığı kararname ile projenin doğalgaz hattı için öncelikle kamulaştırma hizmetlerinin yapılması emrini vermiştir.
KAMULAŞTIRMA BAŞLADI
Bunun üzerine Uzunköprü Kurtbey arasında yapılacak doğalgaz boru hattının geçtiği yerlerle ilgili kamulaştırma projesi başlamış olup çalışmalarım ve doğalgaz döşeme işlemlerinin azami bir yıl içerisinde biteceğini saygıdeğer Uzunköprü halkına iletiyorum. Uzunköprü’ye doğalgaz muhakkak gelecek” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz