evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Dallık, geçte olsa yapılacak
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 23 Mayıs 2019 - 11:12:25
Dallık,  geçte olsa  yapılacak

Ramazan ayının Mayıs ayı içerisine denk gelmesi ile her yıl geleneksel olarak kutlanan Dallık bu yıl 9 Haziran Pazar günü kutlanacak. Her yıl geleneksel olarak Mayıs ayının son Pazar günü yapılan Dallık – Bülbül yeşil otların ve bülbül seslerinin içerisinde yapılırdı. 9 Haziran gününe kadar otlar yeşerecek, ağaçlardaki haşeratlar daha da fazlalaşacak. Buna rağmen ilçe […]

Ramazan ayının Mayıs ayı içerisine denk gelmesi ile her yıl geleneksel olarak kutlanan Dallık bu yıl 9 Haziran Pazar günü kutlanacak.
Her yıl geleneksel olarak Mayıs ayının son Pazar günü yapılan Dallık – Bülbül yeşil otların ve bülbül seslerinin içerisinde yapılırdı. 9 Haziran gününe kadar otlar yeşerecek, ağaçlardaki haşeratlar daha da fazlalaşacak. Buna rağmen ilçe halkının Dallık eğlencelerini gerçekleştireceğini umuyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz