evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ÇİFTÇİ SORUYOR!
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 10 Nisan 2019 - 10:49:52
ÇİFTÇİ SORUYOR!

AYÇİÇEK DESTEKLEMELERİ NE ZAMAN ÖDENECEK? Türkiye’nin en verimli topraklarına sahip bölgemizde bulunan ilçemiz Uzunköprü’nün 850 bin dekar arazisinin 780 bin dekarı tarımda üretim yapmaktadır. 2018 yılında ilçemiz ve köylerinde yaklaşık 5000’e yakın üretici ÇKS Kayıtlarına göre 180 bin dekar alanda ayçiçek ekimi yapıp ürünleri mübaya ettiler. Üreticilerimiz tahmini 45 bin ton ayçiçek ürünü hasadından sonra […]

AYÇİÇEK DESTEKLEMELERİ NE ZAMAN ÖDENECEK?

Türkiye’nin en verimli topraklarına sahip bölgemizde bulunan ilçemiz Uzunköprü’nün 850 bin dekar arazisinin 780 bin dekarı tarımda üretim yapmaktadır.

2018 yılında ilçemiz ve köylerinde yaklaşık 5000’e yakın üretici ÇKS Kayıtlarına göre 180 bin dekar alanda ayçiçek ekimi yapıp ürünleri mübaya ettiler. Üreticilerimiz tahmini 45 bin ton ayçiçek ürünü hasadından sonra çeşitli şekillerde pazarladılar ve dosyalarını İlçe Tarım Müdürlüğüne teslim ettiler. Yaklaşık 5000 üreticimiz 180 bin dekar alanda ektikleri ayçiçekler 45 bin ton yağlık ayçiçeği ürününe karşılık 18 Milyon TL ayçiçek prim desteklemesini hak ettiler.
Üreticilerimiz ekim ve dikim içim çiftçiliğin başladığı bugünlerde nakit harcamayı en çok ihtiyacı olduğu zaman olarak ayçiçek desteklemelerinin öncelikle verilmesini talep ediyor.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz