evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

ÇİFTÇİ MALLARI KORUMA MECLİSİNİN YENİ BAŞKANI RECAİ ALKIŞ OLDU
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 23 Mayıs 2019 - 11:10:07
ÇİFTÇİ MALLARI  KORUMA MECLİSİNİN YENİ BAŞKANI  RECAİ ALKIŞ OLDU

10 yıldır Uzunköprü Çiftçi Malları Koruma Meclis Başkanlığını yürüten Abidin Ergönül 31 Mart 2019 seçimlerinde muhtar seçilmesinden sonra boşalan yeni başkan ve meclis için geçtiğimiz Pazartesi günü Uzunköprü Belediyesi Refik Martin Salonunda seçim yapıldı. Seçimde Uzunköprü Ticaret Odasından 18, Ziraat Odasından 21 ve Belediye Meclisinde de 16 meclis üyesi oy kullandı. Katılımcıların oy birliği ile […]

10 yıldır Uzunköprü Çiftçi Malları Koruma Meclis Başkanlığını yürüten Abidin Ergönül 31 Mart 2019 seçimlerinde muhtar seçilmesinden sonra boşalan yeni başkan ve meclis için geçtiğimiz Pazartesi günü Uzunköprü Belediyesi Refik Martin Salonunda seçim yapıldı.
Seçimde Uzunköprü Ticaret Odasından 18, Ziraat Odasından 21 ve Belediye Meclisinde de 16 meclis üyesi oy kullandı. Katılımcıların oy birliği ile tercih sonucu Uzunköprü Koruma Meclisine Recai Alkış, Osman Özkayalarlı, Erdem Körbay, Muharrem Aslan, Selim Çakır.
Murakabe Heyetine; Hasan Sezer, İsmail Taş, Yusuf Turp, Atilla Yüksel, Oğuz Manga seçildi. Seçilen yeni meclis yaptığı toplantıda başkanlığa Recai Alkış’ı getirdi. Gazetemiz olarak Uzunköprü Çiftçi Malları Koruma Meclisine, başkanlığına ve Murakabe heyetine seçilen yöneticileri kutluyor, yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz