evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Çiftçi malları başkanlık seçimi ne zaman yapılacak?
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 2 Mayıs 2019 - 10:38:59
Çiftçi malları başkanlık seçimi  ne zaman yapılacak?

Çiftçi Malları Koruma Meclisi Başkanı Abidin Ergönül’ün 31 Mart mahalli seçimlerinde Kavak Mahalle muhtarı seçilmesinden sonra Koruma Meclisi başkanlığı seçimi önümüzdeki ay içerisinde Ziraat Odasının tavsiyeleri ile Ziraat Odası Meclisi, Ticaret Odası Meclisi ve Uzunköprü Belediye Meclis üyelerinin oyları ile yeniden belirlenecek. Çiftçi Malları meclisinin hiçbir mali getirisi olmadığı gibi başkan ve yönetimine bir çok […]

Çiftçi Malları Koruma Meclisi Başkanı Abidin Ergönül’ün 31 Mart mahalli seçimlerinde Kavak Mahalle muhtarı seçilmesinden sonra Koruma Meclisi başkanlığı seçimi önümüzdeki ay içerisinde Ziraat Odasının tavsiyeleri ile Ziraat Odası Meclisi, Ticaret Odası Meclisi ve Uzunköprü Belediye Meclis üyelerinin oyları ile yeniden belirlenecek.

Çiftçi Malları meclisinin hiçbir mali getirisi olmadığı gibi başkan ve yönetimine bir çok külfeti olduğu için çok da cazip gözükmüyor. Ancak büyük fedakarlık gösteren Uzunköprü’lüler çiftçi malları koruma meclisini bugüne kadar ayakta tutabildiler.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz