evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

CHP’NİN İLK BAYAN İLÇE BAŞKANI ÖZLEM BECAN MAZBATASINI ALDI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Aralık 2017 - 11:05:11
CHP’NİN İLK BAYAN İLÇE BAŞKANI ÖZLEM BECAN MAZBATASINI ALDI

BECAN “HER BİR ÜYEMİZİ HER ÇALIŞMADA GÖREVLİ SAYIYORUM” Cumhuriyet Halk Partisi Uzunköprü İlçe Teşkilatının geçtiğimiz Pazar günü Beyaz Saray Ege Düğün Salonunda yapılan seçimli olağan genel kurulunda İlçe Başkanı ve yönetimini kazanan Özlem Becan geçtiğimiz hafta Uzunköprü İlçe binasında törenle görevi teslim aldı. Özlem Becan’ın görevi teslim törenine Belediye Başkan Vekili Necmettin Akın, eski Başkan […]

BECAN “HER BİR ÜYEMİZİ HER ÇALIŞMADA GÖREVLİ SAYIYORUM”

Cumhuriyet Halk Partisi Uzunköprü İlçe Teşkilatının geçtiğimiz Pazar günü Beyaz Saray Ege Düğün Salonunda yapılan seçimli olağan genel kurulunda İlçe Başkanı ve yönetimini kazanan Özlem Becan geçtiğimiz hafta Uzunköprü İlçe binasında törenle görevi teslim aldı. Özlem Becan’ın görevi teslim törenine Belediye Başkan Vekili Necmettin Akın, eski Başkan İnanç Sülüş, Başkan Adayı Osman Aydın ve partililer katıldı.
Uzunköprü CHP Örgütünün yeni başkanı Özlem Becan yaptığı konuşmada ;”Uzunköprü ilçemiz açısından tam anlamıyla bir demokrasi şöleni yaşayarak kongremizi tamamladık. Delegelerimiz Türkiye’nin içinde bulunduğu bu zor dönemde, ben ve arkadaşlarıma görev vererek bizleri onurlandırdılar. Bu gururu bize yaşatan, destek veren vermeyen tüm delege ve üyelerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Bilmelisiniz ki hiç bir zaman sizlerin başını öne eğdirmeyeceğiz. Özlem Becan olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurucu Genel Başkanı olduğu partimin bir temsilcisi olmak hayatım boyunca yaşayabileceğim en büyük onur olacaktır. Bugün görevi devir alıyoruz. Aslına bakarsanız bu onurlu görevin devredeni, devralanı yoktur. Ben her bir üyemizi her çalışmada görevli sayıyorum. Hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak ilçemizde partimizin oylarını artıracak ve Türkiye genelinde iktidar olacağız. Tüm üyelerimiz bilsin ki bundan sonra kesinlikle ayrımcılık yok. Uygarca yarıştık, bitti. Ben buradan bir kez daha Cumhuriyet Halk Partimizin ilçemizde bugünlere gelmesine katkı sağlayan tüm parti büyüklerimize teşekkür ediyorum. Aramızdan ayrılanları rahmetle, halen yaşayanları saygı ve sevgi ile anıyorum. Onların tecrübelerinden her zaman yararlanacağız. Yoksulluğun yolsuzluğun, adaletsizliğin olmadığı bir Türkiye umudu ile çıktığımız bu yolda, gerek ilçemizde gerek ilimizde gerekse de Türkiye genelinde başarılı olacağımıza olan inancım tamdır. Hepinize bir kez daha katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.
Belediye Başkan Vekili Necmettin Akın, eski Başkan İnanç Sülüş’e bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederken yeni başkan Özlem Becan ve yönetim kurulu üyelerine de görevlerinde başarılar diledi.
Başkan adayı Osman Aydın “Kongrede delegelerimiz göreve en uygun olarak Özlem Hanım ve arkadaşlarını tercih ettiler. Bu bir demokratik yarıştı. Saygı duyuyoruz bundan sonra Özlem Hanımı sonuna kadar destekleyeceğiz ve çalışmalarında yardımcı olacağız” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz