evden eve nakliyat, araç kiralama

Uzunköprü’de vatandaşın  gündeminde terminal yok!

Uzunköprü’de vatandaşın gündeminde terminal yok!

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İCMALLER  ASKILARDAN İNDİ

İCMALLER ASKILARDAN İNDİ

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

Ekim nöbetinde kritik yıl

Ekim nöbetinde kritik yıl

CHPDE MUAMMER ÇETİNER SEÇİLMİŞ İLÇE BAŞKANI OLDU
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 30 Aralık 2019 - 14:41:03
CHPDE MUAMMER ÇETİNER SEÇİLMİŞ İLÇE BAŞKANI OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi Uzunköprü İlçe Teşkilatının seçimli olağan genel kurul geçtiğimiz Pazar günü saat 11:00de Uzunköprü Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı. Kongrenin divan başkanlığını Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan yaptı. Kongreye Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Belediye Başkanları siyasi parti temsilcileri, STK Başkanları, davetli konuklar, delegeler ve partililer katıldı. Divan heyetinin seçiminden […]

Cumhuriyet Halk Partisi Uzunköprü İlçe Teşkilatının seçimli olağan genel kurul geçtiğimiz Pazar günü saat 11:00de Uzunköprü Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı. Kongrenin divan başkanlığını Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan yaptı. Kongreye Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Belediye Başkanları siyasi parti temsilcileri, STK Başkanları, davetli konuklar, delegeler ve partililer katıldı. Divan heyetinin seçiminden sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Divan Başkanı Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan yaptığı konuşmada Havsalı olduğunu, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlundan sonra Havsadan ikinci milletvekili seçilmiş olduğunu söylerken Uzunköprülülere adeta nazire yaptı. Faaliyet raporlarının ibrasından sonra siyasi konuşmalarda hükümeti eleştiren konuşmalar hoş görülürken parti içi eleştirilere divan başkanı müdahale etti. Yapılan siyasi konuşmalardan sonra seçime giren 2 aday Osman aydın ile Muammer Çetiner kendilerini tanıtan konuşmaları yaptılar. Yönetimlerindeki arkadaşlarını tanıttılar. 295 delegenin oy kullanma hakkı varken seçimde 291 delege oy kullandı. 1 oy iptal edilirken kırmızı liste olan Muammer Çetinerin listesi 155 , beyaz liste Osman Aydına ise 139 oy kullanılırken 1 oy geçersiz sayıldı. Bu sonuçla Cumhuriyet Halk Partisi Uzunköprü İlçe Teşkilatının yönetim kurulu başkanlığını Muammer Çetiner ve arkadaşları kazandı. Yeni ilçe başkanı Muammer Çetiner şimdiye kadar iki dönem Uzunköprü İlçe Teşkilatlarında yönetimlerde görevde bulunurken Belediye Başkanı Özlem Becanın başkan seçilmesiyle ilçe başkanlık görevini de sürdürüyordu. CHP Uzunköprü İlçe Teşkilatının başkanlığına seçilen Muammer Çetinerin listesi şu isimlerden oluşmaktadır; ” Hasan Aksert, Nilay Arda, Güven Çöpoğlu, Yeşim Demir, Duvan Aydın, Samet Gürbüz, Belkız Kapsız, Deniz Can Kocabaş, Savaş Özen, Özkan Gürcan, Kaan Tosun, Ata Tülü, Aliye Ünal, Sebahat Yatmaz. Gazetemiz olarak CHP İlçe Başkanlığına seçilen Muammer Çetiner ve arkadaşlarını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyoruz.

İŞBİLENE VEFASIZLIK
10 yıl Uzunköprü Belediye Başkanlık görevini yapan ve görev sürecinde ilçemize Atatürk Kültür Merkezini kazandıran eski Belediye Başkanımız Av. Enis İşbilene CHP İlçe kongresinde Divan Başkanının iki defa hatırlatmasına rağmen Edirne eski milletvekili Kemal Değirmenderelinin Kültür merkezi ile ilgili teşekkür konuşmasına rağmen protokolde yer verilmedi. Enis İşbilene yapılan bu vefasızlık salonda bulunan partililer tarafından yadırgandı. Bir partili “Baba oğluna bir bağ hediye etmiş, oğlu bir salkım üzüm vermemiş” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz