evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

CHP’de ilçe kongreleri sona erdi
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Aralık 2017 - 11:09:09
CHP’de ilçe  kongreleri sona erdi

Uzunköprü Eniştesi Ediz Ün CHP Edirne ilçe başkanlığına ezici bir oy alarak seçildi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Merkez İlçe Olağan Kongresi Pazar günü Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongre’de Ediz Ün’le, delege seçimlerinde kırmızı liste olarak bilinen taban hareketinin desteğini arkasına alan Hakan Erdem yarıştı. Ediz Ün’ün listesi 280 Hakan […]

Uzunköprü Eniştesi Ediz Ün CHP Edirne ilçe başkanlığına ezici bir oy alarak seçildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Merkez İlçe Olağan Kongresi Pazar günü Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongre’de Ediz Ün’le, delege seçimlerinde kırmızı liste olarak bilinen taban hareketinin desteğini arkasına alan Hakan Erdem yarıştı. Ediz Ün’ün listesi 280 Hakan Erdem’in listesi 57 oy aldı.
Seçim sonunda tebrikleri kabul eden Ediz Ün gazetemize yaptığı açıklamada, “ Seçim bitti ve dostluk kazandı. Bundan sonra hep birlikte yürüyeceğiz. Seçime katılarak oy veren tüm delegelerimize, konuklarımıza ve partililerimize teşekkür ediyorum” dedi.
ŞİMDİ GÖZLER İL BAŞKANLIĞI KONGRESİ’NE ÇEVRİLDİ
9 ilçede de kongrelerin tamamlanmasının ardından sıra İl Başkanlığı Kongresi’ne geldi. 6 Ocak 2018 Cumartesi günü yapılması planlanan kongre öncesi kimlerin il başkanlığı adaylığına soyunacağı merakla bekleniyor.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz