evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

BİLİM ŞENLİĞİNDE ÖĞRENCİLER RENGARENK ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ.
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 7 Mayıs 2019 - 11:48:32
BİLİM ŞENLİĞİNDE ÖĞRENCİLER  RENGARENK ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ.

Uzunköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 2023 eğitim vizyonu hedef projelerle Edirne-Uzunköprü Bilim-Sanat-Kültür ve Spor Şenliği etkinliği geçtiğimiz Cuma günü saat 11:00 ile 14:00 arası Ziraat Bankası karşısındaki meydanda sergilendi. 1 yıl boyunca ilçemizdeki ilk-orta ve lise seviyesindeki öğrencilerin el emeği ve göz nuru dökerek hazırladıkları ürünler görücüye çıktı. Sergiyi Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel, İlçe Milli […]

Uzunköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 2023 eğitim vizyonu hedef projelerle Edirne-Uzunköprü Bilim-Sanat-Kültür ve Spor Şenliği etkinliği geçtiğimiz Cuma günü saat 11:00 ile 14:00 arası Ziraat Bankası karşısındaki meydanda sergilendi.
1 yıl boyunca ilçemizdeki ilk-orta ve lise seviyesindeki öğrencilerin el emeği ve göz nuru dökerek hazırladıkları ürünler görücüye çıktı. Sergiyi Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Eralp Akman, Belediye Başkan Yardımcısı Vekili Av.Edip Can Yayalar, Daire Amirleri, öğrenci velileri de stantları gezip ürünleri incelediler.Ürünleri hazırlayan öğrencilerde eserlerinin beğenilmesinden son derece mutlu oldular.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz