evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

Belediye başkanı Av. Enis İşbilen net konuştu “BEN CHP’LİYİM”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Şubat 2019 - 10:00:02
Belediye başkanı Av. Enis İşbilen net konuştu  “BEN CHP’LİYİM”

10 yıl süre ile Uzunköprü belediye başkanlığını başarı ile yürüten Av. Enis İşbilen 2109 mahalli seçimlerinde partisi tarafından aday gösterilmedi.Bunun üzerine fısıltı gazeteleri İşbilen’in bir gün AK partiden, bir gün İYİ partiden, bir gün DSP’den aday gösterdiler.Hemen hemen her gün telefonla görüştüğüm başkan İşbilen’in böyle bir niyeti olmadığını yakınen bilenlerdenim. Bu kadar güzel işler yapıpta […]

10 yıl süre ile Uzunköprü belediye başkanlığını başarı ile yürüten Av. Enis İşbilen 2109 mahalli seçimlerinde partisi tarafından aday gösterilmedi.Bunun üzerine fısıltı gazeteleri İşbilen’in bir gün AK partiden, bir gün İYİ partiden, bir gün DSP’den aday gösterdiler.Hemen hemen her gün telefonla görüştüğüm başkan İşbilen’in böyle bir niyeti olmadığını yakınen bilenlerdenim. Bu kadar güzel işler yapıpta aday gösterilmemesine alınmadı desem yalan olur.

Geçtiğimiz gün kendisiyle yüz yüze görüştüğüm başkan İşbilen “ben güzel ilçemde partilerimin sayesinde iki dönem başkanlık yapma mutluluğuna eriştim. Uzunköprü halkına beni sorupta kamuoyu yoklaması yapıp aday göstermeseler hiç gocunmaz ellerini sevgi ile sıkardım. On yıl bu partinin bayrağını Uzunköprümün burcunda dalgalandırmış biri olarak parti yetkililerinden bu durumla ilgili makul bir açıklama beklemek en doğal hakkımdır diye düşünüyorum. Muhalefet partisi mensubu bir partinin belediye başkanı olarak yapabileceklerimin çok fazlasını ve mükemmelini yaptım. Bu makamların gelip geçici olduğunu en iyi bilenlerdenim. Adabı ile bana söylenseydi güzel olmazmıydı.
BEN CHP’LİYİM
Bir çok partili ve partilerden çağrılar aldım. Ben sosyal demokrat bir kişi olarak CHP ile siyasete başladım, CHP ile bitirmek istiyorum. 1 Nisan sabahı ile ben avukatlık mesleğime döneceğim. İlerleyen yıllarda siyaset bizi nereye götürür bilemem. Ama ben ömrüm yettiğince CHP ile siyaset yapmaya devam edeceğim”dedi.
Sevgili Uzunköprülüler. Biliyorsunuz bende belediye başkanlığı için aday oldum, kazanamadım. Son 10 yıldır kafamdaki tüm projeleri fazlasıyla kardeşim Enis hayata geçirdi.Bizimde katkılarımız olmuştur elbette. Uzunköprü’nün gelecek 20 yıl için üç büyük projesi daha var. İnşallah bundan sonra seçilecek olan başkanımızla birlikte bu projelerimizi gerçekleştiririz. Ben sevgili kardeşim Enis İşbilen’in Uzunköprü için yaptıklarına ve bıraktığı eserler için canı gönülden teşekkür ediyorum.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz