evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

Becan “Herkesin adayı olarak sahadayız”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 31 Ocak 2019 - 11:57:45
Becan “Herkesin adayı olarak sahadayız”

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, “halkımızın ihtiyaçlarına göre, halkımızın taleplerine göre halkımız ile birlikte hazırladığımız projelerimizi paylaşacağız. Uzunköprü’nün umudu olduğumuzu biliyoruz. 1 Nisan Uzunköprü için milat olacak. Birlikte çok güzel işler yapacağız” dedi. 31 Mart yerel seçimler için saha çalışmalarına devam eden CHP Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, vatandaş […]

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, “halkımızın ihtiyaçlarına
göre, halkımızın taleplerine göre halkımız ile birlikte hazırladığımız projelerimizi paylaşacağız. Uzunköprü’nün umudu olduğumuzu biliyoruz. 1 Nisan Uzunköprü için milat olacak. Birlikte çok güzel işler yapacağız” dedi.

31 Mart yerel seçimler için saha çalışmalarına devam eden CHP Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Becan, ilçenin genel çehresinin düzeltilmesi ve daha iyi noktaya taşınması
anlamında yapılacak çalışmaların yanı sıra ailelere ekonomik olarak destek olabilecek projeler üzerinde çalıştıklarını söyledi.

1 Nisan itibariyle koltuğa Uzunköprü halkının oturacağını ve yönetim anlayışının halktan yana olduğunu sözlerine ekleyen Becan, şöyle dedi:
“Her zaman halkımızın içinde olacağız, sorunları yerinde inceleyip, çözüm için sizlere danışacağız. Birlikte yönetmek bizim ilkelerimiz arasında. Sorunları, ilkelerimiz çerçevesinde çözeceğiz. Uzunköprü’yü mutlu insanların yaşadığı bir kent yapacağız. Ben size bunun sözünü veriyorum. Uzunköprü halkına söz veriyorum, Uzunköprü’ye hayata geçirilecek her projenin, yapılacak her hizmeti, Uzunköprü’de yaşanan her sorunu Uzunköprülüler ile tartışıp, birlikte çözeceği

z. Oluşturacağımız mahalle meclisleri ile ne tür ihtiyaç varsa, birlikte en doğru projeyi üreteceğiz ve uygulayacağız. Biz, katılımcı yönetim anlayışına sahibiz,
Uzunköprü’de bunu hak ediyor. 1 Nisan’da belediye başkanlığı koltuğuna ben değil Uzunköprü halkı oturacak.

Emek, alın teri ve bunun karşılığını

n alınması bizim olmazsa olmazımız. Bundan sonra tek bir vücut olarak Uzunköprü için çalışacağ

ız.

Birlikte üreteceğiz, hakça bölüşeceğiz. Birleşmiş Milletler’in INGEV (İnsani Gelişme Vakfı) kriterlerine göre, ilçeler bazında yapılan bir araştırmanın ardından yayınlanan rapor göstermiştir ki, gelişmişlik açısından en iyi durumdaki ilçelerin tamamı CHP’li belediyeler tarafından yönetiliyor. Aynı raporda ulusal medyada da yayınlanan raporda ilk 10 sırada CHP’li belediyeler yer alıyor. En mutlu ilçeleri CHP’li belediyeler yönetiyor.

Mutlu insanların yaşadığı şehirler CHP anlayışı ile yönetiliyor. Ben Uzunköprülülerin gözlerine baktığımda inanmış insanlar görüyorum.
Umutlu insanlar. Uzunköprü’müzün değerlerine sahip çıkacağız. Uzunköprü’müze hizmet ederken hiç bir ayrım yapmadan, her kesimi kucaklayacağız. Herkesin adayı olarak sahadayız. Uzunköprülülerden gördüğümüz ilgi de bunun en bariz göstergesi. Bundan sonraki süreçte halkımızın ihtiyaçlarına göre, halkımızın taleplerine göre halkımız ile birlikte hazırladığımız projelerimizi paylaşacağız. Uzunköprü’nün umudu olduğumuzu biliyoruz.
1 Nisan Uzunköprü için milat olacak. Birlikte çok güzel işler yapacağız”

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz