evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

BAYRAMLAŞMA 1. GÜN YAPILACAK
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 31 Mayıs 2019 - 10:58:24
BAYRAMLAŞMA  1. GÜN YAPILACAK

Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel bayramlaşmanın öğretmenevinde yapılacağını açıklayarak Uzunköprü’lülerin bayramını kutladı.. Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel yaklaşmakta olan ramazan bayramı için yayınladığı mesajında “tüm Uzunköprü’lü vatandaşların mübarek ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar, mutlu, sağlıklı ve huzur dolu günler dilerim”dedi. Gürel, ayrıca kamu görevlisi. Siyasi partiler, STK’lar ve Uzunköprü halkı ile yapılan bayramlaşma töreninin 4 Haziran […]

Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel bayramlaşmanın öğretmenevinde yapılacağını açıklayarak Uzunköprü’lülerin bayramını kutladı..

Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel yaklaşmakta olan ramazan bayramı için yayınladığı mesajında “tüm Uzunköprü’lü vatandaşların mübarek ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar, mutlu, sağlıklı ve huzur dolu günler dilerim”dedi. Gürel, ayrıca kamu görevlisi. Siyasi partiler, STK’lar ve Uzunköprü halkı ile yapılan bayramlaşma töreninin 4 Haziran Salı günü saat 10.30’da öğretmenevinde yapılacağını duyurdu.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz