evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

B.ŞEHSUVARBEY MAHALLE MUHTARI KAMİL DİNÇ “OY PUSULALARINIZI ALMAYI UNUTMAYINIZ”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Mart 2019 - 11:31:59
B.ŞEHSUVARBEY MAHALLE MUHTARI KAMİL DİNÇ “OY PUSULALARINIZI  ALMAYI UNUTMAYINIZ”

31 Mart 2019 mahalli seçimleri öncesi İlçe Seçim Kurulu tarafından oy kullanacak vatandaşlara ait seçmen bilgi kağıtları muhtarlıklar tarafından dağıtılmaya başladı. B.Şehsuvarbey mahallesi muhtarı Kamil Dinç “Mahalle halkımızın seçimlerde rahatlıkla oy kullanabilmeleri için seçmen bilgi kağıtları ile sandığa gitmeleri faydalı olacaktır. Muhtarlığımız olarak yaşlı, hasta ve yürüyemeyecek durumda olan mahalle sakinlerimizin seçmen bilgi kağıtlarını ayaklarına […]

31 Mart 2019 mahalli seçimleri öncesi İlçe Seçim Kurulu tarafından oy kullanacak vatandaşlara ait seçmen bilgi kağıtları muhtarlıklar tarafından dağıtılmaya başladı.
B.Şehsuvarbey mahallesi muhtarı Kamil Dinç “Mahalle halkımızın seçimlerde rahatlıkla oy kullanabilmeleri için seçmen bilgi kağıtları ile sandığa gitmeleri faydalı olacaktır. Muhtarlığımız olarak yaşlı, hasta ve yürüyemeyecek durumda olan mahalle sakinlerimizin seçmen bilgi kağıtlarını ayaklarına getirerek muhtarlıkta asli görevlerimizden en başta geleni yerine getirmeye çalışıyoruz. Şimdiden 31 Mart 2019 mahalli seçimleri sonuçları ülkemize, ilimize, ilçemize ve mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz