evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

AZBİYE ATAŞ “CHP BİZİM PROJELERİMİZİ HAYAL BİLE EDEMEZ”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Mart 2019 - 11:41:56
AZBİYE ATAŞ “CHP BİZİM PROJELERİMİZİ  HAYAL BİLE EDEMEZ”

Ataş “CHP bizim projelerimizin 5 senede 5’ini hayata geçiremez.” AK parti belediye başkan adayı Azbiye Ataş, Uzunköprü belediyesinin borç batağında olduğunu, 52 projenin 5 yılda hayata geçeceğini, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “seçimi kazan projelere destek benden” dediğini seçmenlere anlatarak başkanın ve meclis üyelerinin beş yılda bir milyon tl.ye yakın maaş aldığını hatırlatarak ”bizim paraya ihtiyacımız yok. Bunun […]

Ataş “CHP bizim projelerimizin 5 senede 5’ini hayata geçiremez.”

AK parti belediye başkan adayı Azbiye Ataş, Uzunköprü belediyesinin borç batağında olduğunu, 52 projenin 5 yılda hayata geçeceğini, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “seçimi kazan projelere destek benden” dediğini seçmenlere anlatarak başkanın ve meclis üyelerinin beş yılda bir milyon tl.ye yakın maaş aldığını hatırlatarak ”bizim paraya ihtiyacımız yok. Bunun üzerine hükümetimizden bir milyon tl. daha alıp öğrencilere burs vereceğiz”dedi.

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Azbiye Ataş ve belediye meclis üyeleri seçimler öncesi son sürat mahalle, kahve, ev ev, site site gezerek seçmenlerin oyunu almak için projelerini anlatıyor.
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Azbiye Ataş ve belediye meclis üyeleri geçtiğimiz gün ilçemizin en eski yerleşim birimlerinden Büyükşehsuvarbey mahallesindeki Beyler Sitesine gelerek hafta içinde çalışan site sakinlerine projelerini anlattı. Azbiye Ataş, Uzunköprü 10 yıldır CHP zihniyetiyle yönetiliyor. Fakat şuanda Uzunköprü halkı bu yönetimden memnun değil diyerek şöyle konuştu “10 yılın sonunda geldiğimiz nokta olarak Uzunköprü’de birçok hizmetin yapılamadığı gibi Belediyede adeta bir borç batağı haline gelmiş durumdadır. Yaklaşık 80 milyon TL’ye yakın borçla birlikte Uzunköprü Belediyesinin bazı araç ve gereçlerine haciz konurken önümüzdeki günlerde bir özel bankanın da belediyenin su gelirlerine haciz koyacağı duyumunu aldık. Uzunköprü halkı bu seçimlerde çok iyi düşünüp karar vermek zorundadır.
OY SORUMLULUK İŞİDİR
Saygıdeğer Uzunköprülüler CHP zihniyetinden memnunlarsa hiç düşünmeden takdirlerini yapsınlar. Bu şekilde Uzunköprü 5 sene sonra köy olma noktasına gelir. Bu seçimde vereceğimiz oylar sonunda 5 sene sonrasına çocuklarımıza ve torunlarımıza karşı sorumlu olacağız. Cumhuriyet Halk Partisi bizim projelerimizi hayal bile edemez.
52 PROJEMİZ VAR
Ak Parti Belediye Başkan Adayı olarak ben ve arkadaşlarım ile birlikte Uzunköprü için 52 tane proje hazırladık. Cumhuriyet Halk Partisi bizim projelerimizin 5 senede 5’ini hayata geçiremez

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz