evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Av. Abdullah Buğday, Avrupa Tahkim Kurulu Türkiye Temsilcisi olarak atandı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 29 Aralık 2017 - 12:35:23
Av. Abdullah Buğday, Avrupa Tahkim  Kurulu Türkiye Temsilcisi olarak atandı

Uzunköprü barosu avukatlarından Av. Abdullah Buğday uzun bir sınav ve sabrın sonunda bir başarıya daha imza attı. Buğday’ın bu göreve gelmesi için Cumhurbaşkanlığınca da onay verildi. Abdullah Buğday Tahkim Kurulu’na temsilci olarak atanmasının ardından şu açıklamaları yaptı. “bu kuruluş Sivil toplum anlaşmazlıklarının çözümü için Uluslararası Komisyon. Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ülkeleri ve Dünya Avrupa Forumu’nun […]

Uzunköprü barosu avukatlarından Av. Abdullah Buğday uzun bir sınav ve sabrın sonunda bir başarıya daha imza attı. Buğday’ın bu göreve gelmesi için Cumhurbaşkanlığınca da onay verildi. Abdullah Buğday Tahkim Kurulu’na temsilci olarak atanmasının ardından şu açıklamaları yaptı.
“bu kuruluş Sivil toplum anlaşmazlıklarının çözümü için Uluslararası Komisyon. Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ülkeleri ve Dünya Avrupa Forumu’nun Başkanlığı temsilcilerinin katılımı ile oluşturulmuştur. Bu komisyonu yapılandırma protokolü 11 Mayıs 2005 tarihinde Strazburg’da imzalanmıştır. Ana görevi Birleşmiş Milletlerin kabul ettiği normlar ve ilkeler çerçevesinde uyuşmazlıkların çözümlerine ulaşmaktır. Avrupa Tahkim Kurulu Türkiye Temsilcisi olarak hayırlısı ile görevim ve yetkilerim Cumhurbaşkanımızca onandı. Allah utandırmasın inşallah”dedi. Buğday’ın yeni görevini kutluyor, başarılar diliyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz