evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

ANNELERİN GURURU
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 10 Nisan 2019 - 10:46:55
ANNELERİN GURURU

Uzunköprü’nün ilk seçilen kadın Belediye Başkanı Özlem Becan’ın görev devir teslim törenine katılan muhabirimiz Ahmet Tahsin Öztaş törenin son ayağında Belediyeye geldiğinde asansörde Özlem Becan’ın annesi ve kayınvalidesi ile başkanlık makamına beraber çıktılar. Her iki annede heyecanlı ve gururluydular. Kızlarının Belediye Başkanı olmasından dolayı gururla ve heyecanla birbirlerine anlatırlarken Özlem Becan üniversite hayatını bitirdikten sonra […]

Uzunköprü’nün ilk seçilen kadın Belediye Başkanı Özlem Becan’ın görev devir teslim törenine katılan muhabirimiz Ahmet Tahsin Öztaş törenin son ayağında Belediyeye geldiğinde asansörde Özlem Becan’ın annesi ve kayınvalidesi ile başkanlık makamına beraber çıktılar.
Her iki annede heyecanlı ve gururluydular. Kızlarının Belediye Başkanı olmasından dolayı gururla ve heyecanla birbirlerine anlatırlarken Özlem Becan üniversite hayatını bitirdikten sonra İstanbul’da üst düzey makamlarda çalıştı ve yüksek gelirler elde etme imkanına sahip oldu. Hayata tamamen ekonomik bakma ve mutluluk yerine “ben Uzunköprü’de Köfteci Niyazi’nin torunuyum. Ben Uzunköprü’de Münir Becan’ın oğlu Esat Becan’ın geliniyim” diyerek çok sevdiği ilçesine dönüp Uzunköprü için hizmet etmeye karar verdi. Bu amaçla bir yandan muhasebecilik görevini sürdürürken siyasete girdi. Önce Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığını kazandı sonra da Uzunköprü Belediye Başkanlığını kazandı.
Uzunköprü’ye ilk kadın Belediye Başkanını kazandıran anneler olarak son derece mutluyuz, gururluyuz diyerek devir-teslim törenini başları dik ,göğüsleri kabarık, gözleri yaşlı ve heyecanla izlediler.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz