evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

Aksal, “Uzunköprü değişimden yana oy kullanmalı”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 31 Ocak 2019 - 11:36:02
Aksal, “Uzunköprü  değişimden yana  oy kullanmalı”

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, gazetemize yaptığı açıklamada, Edirne, Uzunköprü, Keşan’ın belediye hizmetleri açısından çok yetersiz kaldığını söyledi.AK Parti Milletvekili Fatma Aksal, her fırsatta Uzunköprü’ye gelerek çalışmalara katıldığını söyledi. “BU BİR YEREL SEÇİM” Aksal, 31 Mart seçiminin genel seçim olmadığını ve yerel bir seçim olacağını bu nedenle hizmet üretileceğini, halkın ayağına hizmet götürüleceğini, şehrin […]

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, gazetemize yaptığı açıklamada, Edirne, Uzunköprü, Keşan’ın
belediye hizmetleri açısından çok yetersiz kaldığını söyledi.AK Parti Milletvekili Fatma Aksal, her fırsatta
Uzunköprü’ye gelerek çalışmalara katıldığını söyledi.
“BU BİR YEREL SEÇİM”
Aksal, 31 Mart seçiminin genel seçim olmadığını ve yerel bir seçim olacağını bu nedenle hizmet üretileceğini,
halkın ayağına hizmet götürüleceğini, şehrin yaşanacak şehir olması için gece gündüz dur durak bilmeden çalışılacağını belirterek, Uzunköprü belediye başkan adayı Azbiye Ataş’ın bu meziyetlere sahip olduğunu
söyledi.Milletvekili Aksal, “Benim Uzunköprülülere söyleyeceğim, bizim derdimiz, ilk önceliğimiz
Uzunköprü.

Ortak paydamız Uzunköprü. Amacımız da Uzunköprü’ye hizmetin gelmesi. İnsanların burada bilmesi gereken ise, bu bir Genel Seçim değil.
Bu Yerel Seçim. Yeni sistemde Yerel Seçim ile Genel Seçim daha farklı. Yerel’in dinamikleri daha farklı. 31 Mart akşamı, Millet, 24 Haziran’da tercihini yaptı. Ülkeyi kimin yöneteceğine karar verdi. AK Parti’ye bu görevi verdi. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bu görevi verdi. 31 Mart akşamı Uzunköprü’de aldığımız sonuç ne olursa olsun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı olmaya, AK Parti’de iktidar partisi olmaya devam edecek. Ama burada bizim 31 Mart’ta yapacağımız Edirnelilerin yapacağı, Uzunköprü’yü kimin yöneteceğine karar vermeleri.
“AMAÇ UZUNKÖPRÜ’YE EDİRNELİLERE HİZMET GETİRMEK”
Burada da ortak hedefimiz, ortak söylemimiz Uzunköprü’ye hizmetin gelmesi. Ben iktidar partisinin milletvekiliyim. Azbiye Ataş hanımefendi, dinamik, çok çalışkan. Kendi çalışkanlığına ben kefilim. Ama tabi ki iktidarın da gücünü arkamıza alırsak Uzunköprü’de çok güzel işlere imza atarız.
“DEĞİŞİMDEN YANA KULLANIN”
Osmanlı’nın Avrupa topraklarında kurduğu şehir esmen Açık Hava Müzesi gibi bir kent Uzunköprü. Ama bir bakıyorsunuz yani çöpten, çamurdan, çukurdan, kargaşadan, o güzellikleri göremiyoruz. Yani resmen şehrimizin üzerine ölü toprağı serpilmiş. Biz diyoruz ki, gelin bu defa oyunuzu değişimden yana kullanın. Hizmetten yana kullanın. Ben de iktidar partisinin milletvekili olarak elimden geleni, gece mi, gündüzü me katarak çalışmaya hazırım. İnşallah Edirne ve ilçelerini çok farklı yerlere taşıyalım. Bu yerel, genel bir bütündür. Hep birlikte hizmet edilir. Ben Uzunköprülülerden Azbiye hanım’a ve AK Parti’ye destek istiyorum. Diyorum ki, gelin hizmetten yana oyunuzu kullanın” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz