evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

AK PARTİNİN İL GENEL MECLİS ADAYLARI SAHAYA ÇIKTI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 28 Şubat 2019 - 10:00:52
AK PARTİNİN İL GENEL MECLİS  ADAYLARI SAHAYA ÇIKTI

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Ak Parti il genel meclis üyesi adayları Nedret Akbulut, Mutlu Kırman, Özgür Pencik, Kadircan Selvi geçtiğimiz gün gazetemize ziyaret ettiler. Grup sözcüsü Nedret Akbulut seçimlerden sonra il genel meclis çalışmalarına ivedilikle başlayarak bu yılki hedeflerinin öncelikle Edirne-Uzunköprü eski çevreyolu tabir edilen Değirmenci-Hamitli-Çakmak-Sığırcılı-Müsellim-Elçili-Orhaniye-Doyran-Tayakadın-Karakasım hattındaki yarım kalan beton asfalt kısmının Uzunköprü-Müsellim bölümünü tamamlayarak […]

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Ak Parti il genel meclis üyesi adayları Nedret Akbulut, Mutlu Kırman, Özgür Pencik, Kadircan Selvi geçtiğimiz gün gazetemize ziyaret ettiler.
Grup sözcüsü Nedret Akbulut seçimlerden sonra il genel meclis çalışmalarına ivedilikle başlayarak bu yılki hedeflerinin öncelikle Edirne-Uzunköprü eski çevreyolu tabir edilen Değirmenci-Hamitli-Çakmak-Sığırcılı-Müsellim-Elçili-Orhaniye-Doyran-Tayakadın-Karakasım hattındaki yarım kalan beton asfalt kısmının Uzunköprü-Müsellim bölümünü tamamlayarak çevreyolu tamamen çok sağlıklı ve modern bir asfalta kavuşturmak istiyoruz. Çevreyolu bu asfalta kavuşunca Edirne-Uzunköprü mesafesi 17 km kısalmış olacak aynı zamanda E-5 Uzunköprü-Edirne hattındaki trafik yoğunluğu da azalmış olacaktır. Ayrıca ilçemizin en büyük gereksinimlerinden olan doğalgaz projesinin hayata geçmesi için devam eden çalışmaların yakınen takipçisiyiz.” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz