evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

AK PARTİNİN İL GENEL MECLİS ADAYLARI SAHAYA ÇIKTI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 28 Şubat 2019 - 10:00:52
AK PARTİNİN İL GENEL MECLİS  ADAYLARI SAHAYA ÇIKTI

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Ak Parti il genel meclis üyesi adayları Nedret Akbulut, Mutlu Kırman, Özgür Pencik, Kadircan Selvi geçtiğimiz gün gazetemize ziyaret ettiler. Grup sözcüsü Nedret Akbulut seçimlerden sonra il genel meclis çalışmalarına ivedilikle başlayarak bu yılki hedeflerinin öncelikle Edirne-Uzunköprü eski çevreyolu tabir edilen Değirmenci-Hamitli-Çakmak-Sığırcılı-Müsellim-Elçili-Orhaniye-Doyran-Tayakadın-Karakasım hattındaki yarım kalan beton asfalt kısmının Uzunköprü-Müsellim bölümünü tamamlayarak […]

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Ak Parti il genel meclis üyesi adayları Nedret Akbulut, Mutlu Kırman, Özgür Pencik, Kadircan Selvi geçtiğimiz gün gazetemize ziyaret ettiler.
Grup sözcüsü Nedret Akbulut seçimlerden sonra il genel meclis çalışmalarına ivedilikle başlayarak bu yılki hedeflerinin öncelikle Edirne-Uzunköprü eski çevreyolu tabir edilen Değirmenci-Hamitli-Çakmak-Sığırcılı-Müsellim-Elçili-Orhaniye-Doyran-Tayakadın-Karakasım hattındaki yarım kalan beton asfalt kısmının Uzunköprü-Müsellim bölümünü tamamlayarak çevreyolu tamamen çok sağlıklı ve modern bir asfalta kavuşturmak istiyoruz. Çevreyolu bu asfalta kavuşunca Edirne-Uzunköprü mesafesi 17 km kısalmış olacak aynı zamanda E-5 Uzunköprü-Edirne hattındaki trafik yoğunluğu da azalmış olacaktır. Ayrıca ilçemizin en büyük gereksinimlerinden olan doğalgaz projesinin hayata geçmesi için devam eden çalışmaların yakınen takipçisiyiz.” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz